Sağlık SEN Başkanının Konuşması Çarpıtıldı

1Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'un yaptığı röportaj, art niyetli kişiler tarafından propaganda malzemesi yapıldı.

Sağlık SEN Başkanının Konuşması Çarpıtıldı

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, İlke Haber Ajansına (İLKHA) 10 - 14 Mart 2021 tarihlerinde ayrı ayrı verdiği röportaj öncesi kameramanın sohbet esnasında kayda aldığı detay çekimlerdeki seslerde bir takım bağlamından kopuk sözler duyuluyor.

Durmuş'un aleyhine propaganda malzemesi yapılan sözler 2 ayrı cümlenin kesik-kopuk halidir. Videoya dikkatli bakılırsa ses tonu, ortam sesi ve çekilen detay görüntüleri değiştiği görülmektedir.

Kayda giren cümleler şu şekilde;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

"1. Cümle: ‘Başkanlar kurulu toplantısı yapıyoruz. Başkanlar Kurulu toplantısından sonra bir dizi basın açıklamalarımız, eylemlerimiz olacaktır.' 2. Cümle: ‘Biz daha önce birkaç kere eylem kararı aldık ancak araya ülke gündemini etkileyen sınır ötesi harekatlar, depremler ve son olarak pandemi gibi olaylar girince bunları gerçekleştiremedik.’ ‘İnşallah başka bir şey çıkmaz. Ne zaman niyetlensek başımıza bir iş geldi.' şeklindeydi."  (İLKHA) 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2021, 22:38

Sercan Yılmaz

banner42
SIRADAKİ HABER