Sağlık Sen Başkanı Nöbet Listelerine İsyan Etti

Sağlık Sen Başkanı Nöbet Listelerine İsyan Etti

Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül'ün sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama; 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Bu liste İznik Devlet Hastanesinde bir serviste hazırlanan resmi nöbet listesi. Koskoca, pardon ufacık hastanede 4 supervizör çalışıyor ama nöbet listeleri böyle hazırlanıp personele veriliyor. Liste sorumlunun ve kendi yakın arkadaşlarının  keyfine göre değişir, gariban hemşirelerin sırtına iyice yük bindirilir, hatta olmayan nöbet listesinden nöbete niye gelmedin denilerek soruşturma tehditi itina ile yapılır. 
Ay sonunda bu listede yapılan her değişiklik yeniden düzenleniyor ve liste imzalanıp resmi hale getiriliyor. Yani bir hemşire o ay kaç saat mesai yapacağını, fazla mesaisinin ne kadar olduğunu, hangi günler nöbet tuttuğunu ay sonunda öğreniyor. Burası İznik'in Devlet Hastanesi mi yoksa başhekimin ve  supervizörlerin özel hastanesi mi?

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 7 gün Önce

durmak yok la yola devvam.

Süpervizor hemşireleri başımıza kim musallat ediyor
Süpervizor hemşireleri başımıza kim musallat ediyor @hakan - 6 gün Önce

Sağlıksen bizim aklımızla dalga geçmekten vazgeç!

ali
ali - 7 gün Önce

saglık sen dalga mı geçiyorsunuz milletle yetkili ve etkisiz sendika sensin şikayet degil çözüm üret yoksa hiç konuşmayın biz biliyoruz kimin ne yaptıgını

Ali İsmail
Ali İsmail - 6 gün Önce

Sendika başkanı kulaktan duyma laflarla iki cümle yazmış sizde haber yapmışsınız. Sağlık çalışanları yalan dolan bilgilerden bıktı. Haber yaparken aslını araştırınız lütfen.

hemşire
hemşire - 6 gün Önce

yalova devlet hastanesine gelllll gecede 2 süpervizör mesaiyi kantinde tutuyorlar

Kimsin sen
Kimsin sen @hemşire - 5 gün Önce

Tipik annem anneni genelevde görmüş vakası ????????

Ali İsmail
Ali İsmail - 6 gün Önce

Haberi araştırarak haber yapınız. Habercilik farkınız olsun. Bunlar taslak halinde yapılıyor ay sonunda sonra temiz şablona yazılıyor. Resmi imza sonrası yürürlüğe giriyor. Pes doğrusu nasıl inanıyorsunuz. Nasıl araştırmıyorsunuz?

Ali İsmail
Ali İsmail - 6 gün Önce

Sendika olarak destek verdikleri yönetici olmadığı için mi yalan haberlerle itibar zedeliyorlar ? Yalllaaaannnn haberlerimiz batsın.

Ha biraz insaf
Ha biraz insaf - 7 gün Önce

Resmi kurumlarda herkes fasulye gibi sırıklarla duruyorlar, kimi sendika arkasına sığınmış, kimi siyasi parti arkasına sığınmış gibi gibi....yine sıkıldım......................................?

Serdar
Serdar - 6 gün Önce

Öncelikle il, ilçe sağlık müdürlüklerine çekilen torpillilerin geçici görevlendirilmeli iptal edilip, personel sayısı dengelenerek, nöbet sayısı azaltılmalıdır. Yazık, günah.... Kim ki bu geçici görevlendirmelerin altına imza atıyorsa, hepsi de kul hakkına giriyor...............


SIRADAKİ HABER