SAĞLIK ÇALIŞANLARI YİNE 24 SAAT ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK.

Sağlık Sen Adana Şubesi Başkanı Bekir Nennioğlu, Kamu Kurumları saat 10.00- 16.00 arasi çalışacaklar ,60 yaş üstü çalışanlar,hamile,kronik rahatsızlığı olan, 10 yaş ve altı çocuğu olan kadın çalışanlar idari izinli olup, evden çalışabilecek. Tüm kamu kurumları dönüşümlü çalışacak. ANCAK SAĞLIK ÇALIŞANLARI YİNE 24 SAAT ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YİNE 24 SAAT ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK.
Nnenioğlu paylaşımında;
"Bugün açıklanan tedbirlere göre; Kamu Kurumları saat 10.00- 16.00 arasi çalışacaklar ,60 yaş üstü çalışanlar,hamile,kronik rahatsızlığı olan, 10 yaş ve altı çocuğu olan kadın çalışanlar idari izinli olup, evden çalışabilecek. Tüm kamu kurumları dönüşümlü çalışacak.
ANCAK SAĞLIK ÇALIŞANLARI YİNE 24 SAAT ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK.
Malesef hala haklarını alamıyorlar.
Bakanlığımız bürokrasi sahaya kaçıncı kattan bakıyor bilmiyoruz. Ancak ne sahayı duyuyor ne hükumeti düşünüyor. Kendilerince bir yol tutturmuş dere tepe düz gidiyor.
Saha yorgun saha bitkin durumda, şuan sağlık personeli hala görevini yapıyor ise vatan sevgisinden insan sevgisinden yapıyor!!!
Bu nedenle, Sağlık Bakanlığı'nın herkesi memnun edecek, adımlar atması gerekmektedir.
Bize göre;
Ünvanına bakmaksızın,( Tüm sağlık çalışanları, Fakülte Hastanesi çalışanları, ASM çalışanları ve tüm işçiler)seyyanen zam verilmesi,
Salgın bitene kadar tüm sağlık çalışanlarına ikramiye verilmesini,
Talep ediyoruz." dedi.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tespit tespit..
Tespit tespit.. - 3 ay Önce

Peki icraat?

O yok..

3600 ek gösterge??

O da yokkk..

1500 tl seyyanen zammm??

O hiç yokkkkkkk!

SIRADAKİ HABER