Memur Sen, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanı ile görüştü

Memur Sen, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanı ile görüştü

Görüme ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş; "Sağlık Sen Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanı Sn. Zehra Zümrüt Selçuk ile bürokraside liyakat ve istikrar, STK'ların toplu sözleşme süreçlerindeki kabiliyetleri ve hizmet kollarındaki belirsizlikleri görüştük, çalışma hayatına ilişkin değerlendirmelerde bulunduk."dedi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 6 ay Önce

SAYIN BAKAN,KAFASINI SOL DOĞRU EĞİK BAKIYORSA,MUTLAKA CANINI SIKAN BİR ŞEY VAR,GİBİ GELİYOR BANA. SAYGILARIMLA.

MEHMET 02
MEHMET 02 - 6 ay Önce

YETKİLİ SENDİKA
2351 KİŞİDEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZI HALDE ATMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ .

İŞÇİLER VE SAĞLIK PERSONELLERİ BÜROLARI İSTİLA ETMİŞ.
İŞÇİLER VE SAĞLIK PERSONELLERİ BÜROLARI İSTİLA ETMİŞ. - 6 ay Önce

YAHU BÜROLAR OLMUŞ YOL GEÇEN HANI.İŞÇİLER BÜROLARDA SAĞLIK PERSONELLERİ BÜROLARDA İDARİ BİRİMLERDE ONDAN SONRADA YOK EFENDİM SAĞLIK PERSONEL AÇIĞI VARMIŞ.ZATEN BAHSETTİĞİMİZ SAĞLIKÇILAR ENJEKSİYON YAPMAYI ,DİKİŞ ATMAYI VE PANSUMANI UNUTMUŞ VAZİYETTELER.ŞU AN BÜROLAR İŞÇİ İSTİLASINDA İŞÇİLER BİRİM SORUMLULARINI KAFA GOLE ALMIŞ DİĞER MEMURLARA MOBİNG UYGULUYOR MOBİNG İŞÇİNİN BÜROLARDA NE İŞİ VAR BAŞKAN ALLAH AŞKINA BUNLARA ÇÖZÜM BULUN.SAYIN BAŞKAN.

7 YIL 7 ÜÇAYLAR VE 14 BAYRAM GEÇTİ HAKKIMIZI ALAMADIK.
7 YIL 7 ÜÇAYLAR VE 14 BAYRAM GEÇTİ HAKKIMIZI ALAMADIK. - 6 ay Önce

2351 VHKİ SINAV KAZANIPTA ATANMAYALI 7 YIL GEÇTİ O GÜN DOĞAN ÇOCUK BU GÜN İLK OKUL 2.SINIFA GİDİYOR.O GÜN BU GÜN YÜZÜMÜZ GÜLMÜYOR İÇİMİZ KAN AĞLIYOR VE BİZ İÇİMİZDE KOPAN FIRTINA SEBEBİYLE NE DÜŞÜNDÜĞÜĞÜMÜZÜ VE SÖYLEDİĞİMİZİ TAHMİN ETMENİZ GÜÇ OLMASA GEREK.SÖZDE YETKİLİ SENDİKA KENDİNİZE GELİNCE VAR HER ŞEY SINIRSIZ BİZE GELİNCEDE HAKKIMIZ OLANI BİLE REVA GÖRMEYİN DİLE GETİRMEYİN. ALLAH SORACACAK SİZDEN HAKKIMIZI SENDİKA BAŞKANLARI.SİZİN ÇOLUK ÇOCUĞUNUZA BOLLUK REFAHLIK BİZİM ÇOCUKLARIMIZADA SEFALETİ REVA GÖRÜN.RABBİMDE SİZLERE ELBET HAK ETTİĞİNİZİ ER GEÇ REVA GÖRÜR.BAKALIM KİM KAZANACAK KİM KAYBEDECEK.YİYİN İÇİN AKSIRANA TIKSIRANA KADAR YİYİN İÇİN.2351 VHKİDEN BİRİ.PSİKOLOJİMİZİ BOZANLARI ALLAHA HAVALE ETTİK.

2351  KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI.
2351 KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI. - 6 ay Önce

Bakara Suresi; 220
"Dünya ve ahiret hakkında (lehinize olan davranışları düşünün ve ona göre hareket edin). Sana yetimler hakkında soruyorlar. De ki: Onları iyi yetiştirmek (yüz üstü bırakmaktan) daha hayırlıdır. Eğer onlarla birlikte yaşarsanız, (unutmayın ki) onlar sizin kardeşlerinizdir. Allah, işleri bozanla düzelteni bilir. Eğer Allah dileseydi, sizi de zahmet ve meşakkate sokardı. Çünkü Allah güçlüdür, hakîmdir."

2351 VHKİDEN BİRİ OLARAK SEMİH BEYE HATIRLATIRIZ.

2351  KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI.
2351 KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI. - 6 ay Önce

BUGÜN 10 ARALIK İNSAN HAKLARI GÜNÜ BİZİM HAK EDİP ALAMADIĞIMIZ VHKİ KADROLARIMIZ VERİLECEKMİ?7 YILDIR MAĞDUR EDİLMİŞİZ İNSAN HAKLARI GÜNÜNDE 2351 VHKİ SINAVLA KAZANDIĞI HAKKININ TESLİM EDİLMESİNİ İSTİYOR.SAYIN BAŞKANLAR HAYAT SİZE GÜZEL.AMA BİZE DEĞİL.

ASLINDA İNSAN HAKLARI BEYANNAMESİNE KALIN PUNTOYLA NOT DÜŞMEK LAZIM.
ASLINDA İNSAN HAKLARI BEYANNAMESİNE KALIN PUNTOYLA NOT DÜŞMEK LAZIM. - 6 ay Önce

TÜRKİYEDE SINAVLA KAZANILAN HAKKIN İADE EDİLMESİ GEREKMEMEKTEDİR.BURASI TÜRKİYE SINAVSIZ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR OLUNUYOR AMA SINAV KAZANSANIZDA VHKİ OLUNMUYOR.İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ DEĞİŞTİRLMELİ.BU MADDELER TÜRKİYEDE FARKLILIK GÖSTERİR İBARESİ EKLENMELİ.SAYGILARIMLA.

SAYIN BAŞKAN ARTIK BUNLARA KİMSE KANMIYOR KANMAZ.
SAYIN BAŞKAN ARTIK BUNLARA KİMSE KANMIYOR KANMAZ. - 6 ay Önce

SİZ İNSANLARI KANDIRDIĞINIZI SANIYORSUNUZ AMA MALESEF.
Sayın başkan samimi olarak bir şey söyleyeyim.En büyük aldatmaca sizsiniz.Bakın Allah rızası için empati yapın biz sağlıktaki yardımcı hizmetler için ne yaptınız.Sınavla kazandığımız vhki kadrolarımız verilmedi ses çıkarmadınız.7 yıldır maddi manevi zarardayız.Tek maaşla en alt kademede yan ödemesiz ek göstergesiz maaşla 8 nüfus nasıl geçinirse öyle geçiniyoruz.Hamd olsun alacağımız olsun.Bu ülkede Anayasanın eşitlik ilkesi varmı biz sınavla kazandığımızı alamıyorken,ilk okul mezunu itfaiye erleri ,kızılaydan sağlığa geçenler ve en son mübaşirler sınavsız sınıf atlatıldı.Bunları çıkıp söyleyemedikten sonra sendikaymış yetkiymiş banane.Bu vebal sizin boynunuzda her zaman size hayır dua okuyoruz,bir ömürde okuyacağız.Psikolojimiz bozuldu uyku uyuyamaz olduk.Allah sorsun.2351 VHKİ.


SIRADAKİ HABER