Durmuş "Sistem Bu Sorunlarla Ayakta Durmaz"

12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımlayan Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Sistem bu sorunlarla ayakta durmaz dedi.

Durmuş "Sistem Bu Sorunlarla Ayakta Durmaz"

 Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'un yayımladığı mesaj;

Bugün;

????Görevlerinin yanında ilave işler yaptırılan,

????Yetersiz istihdam nedeniyle 4 kat yoğun çalıştırılan,


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

????Mesai saati en uzun, nöbeti en fazla kamu çalışanı olmalarına rağmen emeklerinin karşılığını alamayan #HemşirelerGünü… Kutlu olsun!

♦️SİSTEM BU SORUNLARLA AYAKTA DURMAZ!

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021, 02:40

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ran
ran - 1 ay Önce

Sıfır buçuk zamma imza atan sarı sendika,sen mi sağlıkçının hakkını savunacaksın.

3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ
3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ @ran - 1 ay Önce

Hâlen bizi duymuyor musun?

Çerkeş
Çerkeş - 1 ay Önce

Sırtımızdan aldığın her kuruş HARAM olsun.

2351 VHKİ SINAV KAZANIĞINDA NEDEN ATANMASINI TALEP ETMEDİN SAYIN DURMUŞ
2351 VHKİ SINAV KAZANIĞINDA NEDEN ATANMASINI TALEP ETMEDİN SAYIN DURMUŞ - 1 ay Önce

ALLAH KABUL ETSİN HİÇ KUL HAKKI YEMİYORSUNUZ.2351 VHKİ BİR AY NASIL OROÇ TUTTU NASIL BAYRAMA ERİŞTİ 8 YILDIR MAĞDURYA BAYRAMADA BAYRAM GİBİ GİRİYOR SAYENİZDE.ALLAH SİZİDE BİZDEN BETER SEFİL VE ZELİL EDER İNŞALLAH.SANKİ Bİ TEK BEYAZ ÖNLÜKLÜLERİN SORUNU VAR.

ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH @2351 VHKİ SINAV KAZANIĞINDA NEDEN ATANMASINI TALE - 4 hafta Önce

SAYIN BAŞKANIM SİZİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUZ. BAŞKAN SİZİN BU YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR,DİLE GETİRDİĞİNİZ SORUNLAR VE AYRIŞTIRDIĞINIZ İNSANLAR.ÖTEKİLEŞTİRİP MESLEK TAASSUBU YAPTIĞINIZ UYGULAMALAR İÇİNİZE SİNİP VİCDANININIZ RAHAT EDİYORMU.YARDIMCI HİZMETLER SINIFI BU TEŞKİLATIN ÇALIŞANI DEĞİLMİ? TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECELİ ÜNİVERSİTE MEZUNU MARABA ÇALIŞANLAR.PANDEMİDE AYNİ BÜRODA LİSE MEZUNU VHKİ BİLE 400-500 TL PANDEMİ ÖDEMESİ ALIRKEN BİZ 20 TL ALDIK ALLAH KABUL ETMESİN.LİSE MEZUNU SAĞLIKÇIDA 1300-15OO TL ALDI HİÇ İÇİNİZE SİNDİMİ AMA SİNMESE YARDIMCI HİZMETLERE BU KADAR HOR ŞAŞI VE SAĞIR BAKMAZDINIZ.2351 VHKİ BU KADAR MAĞDUR EDİLMİŞKEN SES ÇIKARMA DİĞER KURUMLAR SINAVSIZ SINIF ATLATSIN,TAŞERONA KADRO VERİLSİN SES ÇIKARMA.YANDAŞLARINI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATAT DİYETİNİDE BİZLERE ÖDET.ALLAH SORSUN.SİZ NEYE HANGİ DEĞERLERE İNANIYORSANIZ BEN İNANMIYORUM.SEBEBİ BİZE YAPILAN ÇİFTE STANDART;NE İSANIN NE MUSANIN NEDE ŞEREFLİ DİNİMİZİN KABUL EDECEĞİ BİR TAVIR TUTUM DEĞİL.HAKLIDAN DEĞİL GÜÇLÜDEN YANA OLAN TAVRINIZ SİZE ÇOK HAYIR DUA OKUTUYOR.CENNETE GÖTÜRÜR.2351 VHKİ YE VE YHS YAPİLAN ZULM AŞRI ALAYA DAYANDI.ZALİMSİNİZ ACIMASIZ VE HAKKANİYETSİZSİNİZ.SİZİ VE SEBEP OLANLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUZ.SİZ RAHAT YAŞAYIN BİZ ÖLELİM.SİZ ELİT İNSANLARSINIZ SARAY ZÜMRESİ BİZLERDE KÖLE İZAURA KUAZİ MODO.

Sağlık memuru
Sağlık memuru - 1 ay Önce

Sağlık bakanlığı döner sermaye deki adaletsikleriyle AKP ye büyük bir darbe vurdu sağlık da neredeyse AKP ye oy verecek kişi kalmadı

Sağlık memuru
Sağlık memuru - 1 ay Önce

Peki bu kötü durun için siz yetkili sendika olarak ne yaptınız bunlar söyleme olmuyor icraat lazım odası yok hakkımız size haram olsun

Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Özel hastanede 3 kat iş yoğunluğu ve 2500 lira maaşa rağmen sistem bozulmuyorsa, sistem devlette hiç bozulmaz. Sistem halk için bozulmak üzere, doktor bulamayacak seviyeye gelmemize az kaldı

TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YARDIMCI HİZMETLER SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMAYAN 2351 VHKİ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIP ZULM EDEN SENDİKACILAR ALLAH VAR ÖLÜM VAR AHRET VAR.
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YARDIMCI HİZMETLER SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMAYAN 2351 VHKİ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIP ZULM EDEN SENDİKACILAR ALLAH VAR ÖLÜM VAR AHRET VAR. - 1 ay Önce

SİZ AYAKTASINIZYA YETER.EN YÜKSEK MAAŞI ALIYORSUNUZ,EN İYİ PİRİMLE SİGORTANIZ YATIYOR DAHA NE İSTİYORSUNUZ.YATIYORDA BUGÜNÜN YARINIDA VAR YARIN ALLAH SİZE YEDİRİRMİ BU KADAR ZULMKARLIĞINIZA BİLEMİYORUZ.2351 VHKİ 8 YILDIR SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMADI.SER SEFİL.SİZDE YİYİN İÇİN GİYİN GEZİN ALLAH CEZANIZI VERECEK.ALLAHIN ADALETİ ŞAŞMAZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

mehmet02
mehmet02 - 1 ay Önce

EN İYİ YAPTIĞINIZ ŞEY FOTOĞRAF ÇEKMEK HELAL OLSUN


SIRADAKİ HABER