Adana Sağlık-Sen Akademide İlk Ders Zili Çaldı

Adana Sağlık-Sen Akademide İlk Ders Zili Çaldı

Adana Sağlık-Sen Akademide İlk Ders Zili Çaldı

Adana Sağlık-Sen Şubesi tarafından başlatılan Sağlık-Sen Akademi Sağlık Yöneticisi Yetiştirme Programı Evliya Çelebi Uygulama Oteli Konferans Salonun da Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Emrah Ceviz, Başkan Yardımcıları, Hastane Başhekimleri, Müdürleri ve kursiyerlerin yüksek katılımı ile başladı. Akademinin İlk Dersi Adana İl sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer tarafından verildi.

Program açılış konuşmasında Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir Nennioğlu ‘ Sağlık-Sen Akademinin sağlık sektörünün her kademesinde rol alan tüm kurum ve kuruluşlarda görev alabilecek sağlık yöneticileri ve liderlerinin yetiştirilmesine katkıda bulunmak, Eğitimin sağlık yöneticilerine ve sağlık yönetici adaylarına kendilerini geliştirme ve vizyon katma yönünde önemli bir destek olacağı düşüncesindeyiz. Bizim için hayal ile başlayan Sağlık-Sen Akademi projemizin bugün gerçekleşiyor olması bizleri memnun etmiştir. Katılımın bu denli yüksek olması ise gelecekte liderlik üstlenmek isteyen sağlık çalışanlarının isteğini bizlere göstermiştir ve bu istek bizleri memnun etmiştir.’ Dedi.

Program kapsamında Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer ‘Adana da Sağlık Hizmetleri‘ konusunu anlatırken Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Emrah Ceviz ise ‘Sağlık Bakanlığı ve Taşra Teşkilatı’ konusunu kursiyerlere anlattı.

Her iki konuşmacı da faaliyete geçirilen akademi aracılığı ile gelecek yeni nesil yöneticilerin liyakat sahibi olmasının sağlanacağından duydukları memnuniyeti ve akademiye her zaman destek olduklarını ve olacaklarını dile getirdiler.

Kursiyerlerin memnuniyeti ile ilk dersleri tamamlanan akademi 20 hafta boyunca her cumartesi sağlık yöneticiliği konuları üzerine devam edecek.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 9 ay Önce

BU İNSANLAR NEREYE BAKIYOR:))))))))))) SAYGILARIMLA.

erdem
erdem - 9 ay Önce

ADANA SAĞLIK SEN BAŞKANI NASIL ADAM SATILIR ONU MU ÖĞRETİYOR. ONUN VERECEĞİ AKADEMİ İLKESİZ NASIL İNSAN OLUNUR DAN ÖTEYE GEÇEMEZ. O DAHA 2 MARTIN HESABINI VERECEK.

Seyfi Kartalkuşunu
Seyfi Kartalkuşunu - 9 ay Önce

Sendikanın görevi yönetici yetiştirmek mı? Sendikanın görevi tüm üyelerinin özlük haklarına maaşlarına yönelik çalışmalar yürütmek. Geneli ilgilendiren konularda eğitim vermek. Sendikal zihniyete anlayışa ters bir uygulama

AHMET
AHMET - 9 ay Önce

İlk Dersi Ahmet Özer anlattı iyikide o anlattı yoksa sendika başkanı tarafından nası satıldığımızı öğrenemeyecektik.çıktı sahneye ve anlaşma sürecini tek tek anlatı. Müdürümüz teklifi az bulup masayı terk ettiğinde sendika başkanı müdürümüzün arkasından koşup müdürüm bundan iyi eklifi hiçbir banka vermez imzalayalım şeklinde konuşup müdürü ikna eden bir sendika başkanı var Adanada .bence edebiyle bıraksın o koltuğu.normal olan sendika başkanı itiraz eder Adanada tam tersi müdür masayı terk ediyor ikinci ihale yapalım diyor.

Adanalı..
Adanalı.. - 9 ay Önce

Adana Sağlık Sen Şube Başkanı.
Bekir NENNİOĞLU.
-Nekadar çamur atarsanız atın. Kimlere nerde iftira attırırsanız attırın. Korkunun ecele faydası yok misali. Sağlik sen e bu kutlu davaya hizmet eden arkadaşlarimiz ile birlikte. degerli üyelere şeffaf bi şekilde yönetim getirecegimizi taaüt ediyoruz.
-Bir kuzu binlerce koyun arasında nasıl anasını buluyorsa.
-Yapılan kötülüklerde eninde sonunda gelir sahibini bulur der..
Sizlere düşen görev bir an önce yönetim olarak istifa etmeniz. Daha fazla sağlık Sen i yıpratmaya hakkınız yok. Şuanda Adana da tarihinin en büyük istifaları yaşanıyor. Bunları kimse görmezden gelemez.

İbrahim
İbrahim - 9 ay Önce

Sağlıktaki torpilli Liyakatsız yöneticilerden bu sendika sorumlu değil mi? Şimdi torpili adamlarına eğitim mi veriyor?

ADANA
ADANA - 9 ay Önce

SAYIN NENNİOĞLU PROMOSYON ANLAŞMASINDA EN DÜŞÜK ANLAŞMAYI NEDEN İMZALAMIŞ NEDEN MÜDÜRÜMÜZ MASAYI TERK ETTİĞİ HALDE MÜDÜRÜMÜZÜ BU KADAR DÜŞÜK MEBLAĞA İMZAYA ZORLAMIŞ ÖNCE BUNUN BİR AÇIKLAMASINI YAPSIN. PERSONELİN HAKLARINI KORUYAMAYAN BİR SENDİKA BAŞKANINI İSTEMİYORUZ

ADANA
ADANA - 9 ay Önce

Biz neden diğer illerden daha az promosyon alıyoruz?Adananın üye sayısı her geçen gün azalıyor. Verilen sözlerin hiçbirisi yerine getirilmedi. Neden? Bunların cevabını vermenizi istiyorum.


SIRADAKİ HABER