Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nda Mülakat Kaldırılsın

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nda Mülakat Kaldırılsın

Sağlık-Sen, pandemi ile mücadele eden sağlık çalışanlarının 4 Ekim tarihinde gireceği Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nın ardından yapılacak sözlü mülakatın kaldırılması için Sağlık Bakanlığı’na yazılı başvuruda bulundu.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Dural’ın imzasıyla Sağlık Bakanlığı’na gönderilen yazıda, sağlık çalışanlarının COVID-19’a karşı büyük zorluklar yaşadığı ve sınava zor şartlar altında hazırlandıklarının altı çizildi.

4 Ekim 2020 tarihinde yapılacak Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı sınavının dikkate alınarak adayların kadrolara yerleştirilmesini isteyen Sağlık-Sen, yazılı sınavın ardından yapılacak sözlü sınavın bir defaya mahsus yapılmaması ve yalnızca yazılı sınavın göz önüne alınmasını talep etti.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM.
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM. - 1 ay Önce

SÖZLEŞMEYLE ATANAN BU MÜDÜRLERİN SAYILARI HİÇTE AZIMSANACAK KADAR DEĞİL.ÇALIŞANLAR ÜZERİNDE EGO TATMİN EDİP MOBİNG UYGULAYAN BU MÜDÜRLER İKİ SATIR YAZIYLA ATANIYOR.2351 VHKİ SINAV KAZANDIĞI HALDE ATANMIYOR 8 YILDIR MAĞDUR EDİLİYOR.BİZ DERDİMİZİ KİMSEYE ANLATABİLDİKMİ HAYIR. 8 YILDIR ALLAH SORSUN.BUNU HİÇ KİMSEDE NORMAL ŞEYMİŞ GİBİ DİLE GETİRMEDİ.SÖZLEŞMEYLE BAŞKAN OLUYOR,MÜDÜR OLUYOR.TAŞERON KADRO ALDI,İLK OKUL MEZUNU İTFAİYE ERİ,KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLER,MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.2351 VHKİ SINAV KAZANDIĞI HALDE ATANMADI. 8YILDIR HAYIR DUA OKUYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ OLARAK.İŞ BİLMEYEN AMA AMA ÇALIŞAN ÜZERİNDE MOBİNG VE EGO TATMİN ETMEYİ İYİ BİLEN MÜDÜRLERE YENİDEN SÖZLEŞME İMZALATILDI ÇALIŞMA HAYATI KABUSA DÖNDÜ.KENDİYLE BARIŞIK OLMAYIP SİYASİ GÜCÜ OLANLAR İMZA ATTI,İŞ BİLEN SEVİLEN MÜDÜRLER ELENDİ.YAZIK GÜNAH DEĞİLMİ.İMZA ATILMADAN ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETİ YAPILSIN YADA OYLAMAYA SUNULSUN.ÇALIŞANLAR KİM HAK EDİYORSA ONU SEÇSİN ÇALIŞMA HAYATINA HUZUR GELSİN.İŞ BİLMEZ DESPOT İDARECİLERDE AYIKLANMIŞ OLSUN.DAHA ADİL BİR SİSTEM OLMAZMI?SAYGILAR....

2351
2351 @2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANM - 1 ay Önce

AĞZINA YÜREĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM BENDE BİR 2351 MAĞDURU OLDUĞUMDAN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM ÖZELLİKLE YETKİLİ OLAN YETKİSİZ SENDİKAYA

Karabük
Karabük - 1 ay Önce

Yorumlar niye silindi acaba

sağlık memuru
sağlık memuru - 1 ay Önce

ünvan değişikliğinde kura sistemi gelsin. diploması olan kişiye sınav mülakat yapmanın mantığı yok

Salim
Salim - 1 ay Önce

Ne unvanı ya bırakın bu ayakları maaşa zam zam bir belediye işçisi 6 bin tl maaş alıyor yahu ayıptır

OSMAN KELEŞ
OSMAN KELEŞ - 1 ay Önce

SARI SENDİKALAR OLDUĞU SÜRECE,HUKUK,ADELET,LİYAKAT OLMADIĞI SÜRECE HİÇ BİRŞEY DEĞİŞMEYECEK.YAZILACAK ÇOK ŞEY VAR AMA BU KELİMELER BİLE BAŞA BELA .BU HALDEYİZ .................!!!!

SIRADAKİ HABER