Bir yıldan uzun bir zamandır Uşak İl Sağlık Müdürü   olarak görev yapan Akdağ görevden ayrılmasının ardından yayınladığı mesajda: “ İlimizde Bakanlığımızın üstlendiği görev sorumluluklarını en iyi noktaya ulaştırmak,  vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine ulaşmasını kolaylaştırmak, sağlık personeli arkadaşlarımıza çözüm odaklı yaklaşım sağlamak benim en büyük hedefim oldu. İlimizde sağlık hizmet sunumunun arttırılması, tıbbi cihaz donanımlarının arttırılması, sağlık yatırımları ve vatandaşlarımızın il dışına sevklerini en aza indirmek için birçok çalışmaya imza attık.” İfadelerini kullandı.

Ayvacık Devlet Hastanesi Başhekimi Görevden Ayrıldı Ayvacık Devlet Hastanesi Başhekimi Görevden Ayrıldı

Mesajında,  Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya, bakanlık yöneticilere, Uşak Valisi Turan Ergün’e, Milletvekillerine, Belediye Başkanına, Vali Yardımcılarına, İlimizin Siyasi Yönetici ve STK temsilcilerine tüm çalışma arkadaşlarına  gösterdikleri  oldukları destekleri için teşekkür etti.

Editör;  Sağlık Müdürümüz Opr. Dr. Mehmet AKDAĞ’a şahsım ve Uşak adına çok teşekkür ediyorum.  Bir gazeteci olarak her aradığımda ulaştığım nadir müdürlerden biriydi.  Ne sorduysam cevaplayan, bütün şikayetleri araştıran, bir aksaklık varsa giderilmesi için çaba gösteren özverili bir insandı. Akdağ’ın  bundan sonraki görevlerinde de başarılı olacağından eminim. Allah Razı Olsun. Yeni Sağlık Müdürümüz  Uzm. Dr. Erkan Güven’e de görevinde başarılar diliyorum.(eğegündem)

Editör: Ceren Yıldız