Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sinop Boyabat'ta hastane hizmet aracıyla başka bir aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden iki hekim, araç şoförü ve vatandaşın yakınlarına başsağlığı diledi.

Turhan Çömez, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya Covid aşılarını sordu! Turhan Çömez, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya Covid aşılarını sordu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi X sosyal medya adresinden yaptığı paylaşımda, Sinop'un Boyabat ilçesinde doktorları taşıyan aracın yaptığı kaza sonucunda ikisi hekim dört kişinin hayatını kaybettiği, iki kişinin ise yaralandığını bildirdi. Koca, hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralananlara ise acil şifalar diledi. Koca'nın paylaşımı şöyle:

"Sinop’un Boyabat ilçesinde hekimlerimizi taşıyan hastane hizmet aracıyla başka bir aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada iki hekim arkadaşımız ve hizmet aracı şoförümüz, karşıdan gelen araçta bulunan bir vatandaşımız hayatını kaybetti, iki kişi yaralandı. Yaralılardan biri hizmet aracında bulunan bir hekim arkadaşımız, biri ise diğer araçtan vatandaşımızdır. Yaralı hekim arkadaşımız Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde ameliyata alındı, diğer araçtaki vatandaşımızsa yoğun bakımda takip ediliyor. İki hekim arkadaşımıza ve diğer araçta bulunan vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve acil şifalar diliyorum. Camiamızın başı sağ olsun."

Kaynak: rss