Çoğu kişi yaşam alanlarında refakatçi koltuğu olarak bilinen ürünü kullanmaktan çekinir. Soğuk ve sevimsiz olduğu düşünülen refakatçi koltuğu yeni bir tasarıma bürünüyor. Ofisel, refakatçi koltuğu üretimine yeni bir anlayış getirerek tüm yaşam alanlarınızda kullanmanızı sağlayacak özelliklerle geldi. Bu özellikler ve tasarımlar sayesinde refakatçi koltuğu ile fonksiyonellik ve şıklığı her yere taşımanız artık mümkün.

Refakatçi koltuğu döşemesinde kullanılan teknik sistem, görünüş, tasarım, renk ve fonksiyonelliğine kadar her bir detay yeniden revize edildi. Artık refakatçi koltuğu hastanelerde, sağlık merkezlerinde, aile hekimliklerinde, kliniklerde kullanılan bir ürün değil. Sağlık alanında kullanıma uygun olsa da tüm alanlar için de işlevselleşti. Kullanışlılığa ek yeni özellikler Ofisel ile farklı bir noktaya taşındı. Toptan refakatçi koltuğu alacaksanız veya yaşam alanınızda kullanmak için refakatçi koltuğu seçecekseniz bu markadan şaşmayın. Saks mavisi, kırmızı, pembe, gri, siyah, krem, kahverengi, yeşil gibi renklerin eşsiz tonları ile ortamlar artık eskisinden çok daha göz alıcı. Tek renkli refakatçi koltuğu tasarlandığı gibi iki renkli olarak hazırlanan modelleri de vardır. Dekorasyonunuza uygun ve işlevselliği başka markalarla tartışılmayacak modelleri ile ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Hastanelerin soğuk ve kasvetli havasını dağıtmak, hastane odalarını işlevsel alana dönüştürmek için ayak uzatmalı refakatçi koltuğu alınabilir. Dışarıdan bakıldığında koltuk gibi görünse de konforlu bir yataktan farksızdır. Ofisel yüksek dansiteli sünger kullanımına önem verir. Kullandığı en az dansite 60+ DNSve 65 DNS’dir. Bu da sadece otururken değil yatarken de ileri seviye konfor özelliklerine sahip ürünler almanızı kolaylaştırır.

●      Dilediğinizde koltuk isterseniz de yatak olarak kullanabileceğiniz refakatçi koltuğu modellerini ev ve ofisler için alabilirsiniz.

●      Refakatçi koltuğu ile çalıştığınızda dinlenebileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz. Ofislerde ve home officede kısa molalar vermek için de idealdir.

●      Hastanelerde, hasta yakınlarının rahat etmesi ve refakatçi olarak kalınan hastaya daha iyi bakabilmesi için de gereklidir.

●      Bakım merkezlerinde ve huzurevlerinde ayak uzatmalı refakatçi koltuğu çok kullanışlıdır.

●      Devlet yurtlarında yedek listesi bekleyen gençlerin konaklayabilmesi için de kullanılabilir.

Şıklığı ve fonksiyonelliği taşımak istediğiniz her alan için Ofisel refakatçi koltuğunu seçin. TV koltuğu almak istiyorsanız bunun için tek yönlü ürünlerden uzak durun. TV koltuğu ve misafirleriniz geldiğinde yatak şekline getirebileceğiniz Ofisel refakatçi koltuğu alın. Yaşam alanlarında ağırlayacağınız sevdikleriniz için büyük ebatlı ürün veya yatak almanıza gerek yok. Hem refakatçi koltuğu fiyatları diğer seçeneklerden çok daha iyidir. Ödediğiniz miktarın hakkını verecek donanımlara sahiptir.

Trafikte ‘acil ilaç’ diye bir düzenleme yok Trafikte ‘acil ilaç’ diye bir düzenleme yok

TV koltuğunuzu kullanırken ayaklarınızı uzatıp konforlu bir pozisyon yakalarsınız. Refakatçi koltukları baş kısmı kademeli olarak ayarlanabilen, konforu çeşitlendirilebilen seçenekler arasında Ofisel vardır. TV koltuğunun tamamen yatması dışında belli bir dereceye kadar yatırılabilir, dik bir pozisyonda da tutulabilir. Ucuz refakatçi koltuğu ve kaliteli ürünler için Ofisel’in ürünlerini inceleyin. Buradaki refakatçi koltukları modelleri sadece yatay pozisyona getirilmez. Aynı zamanda çeşitli pozisyonlarda rahatlığınızı sağlayacak çok fazla özelliği de bulunur.

Refakatçi koltuğu toptan satın alacaklar, dekorasyonda yeni ürün deneyecekler indirimleri ve kampanyaları takip edebilir. Refakatçi koltuğu fiyatları yüksek geliyorsa kalitenin adresinden alın. Ofisel refakatçi koltuğu fiyatları uygun taksit seçenekleri sunduğu gibi toptan alımlarda çok daha ucuzdur. Diğerlerinden daha uzun süreli kullanım sağlayan refakatçi koltuğu modelleri de fazladır. Açılınca yatak derinliği 182 cm’i bulan ve oturma alanı derinliği 68 cm olan bu ürünler iri vücut yapısına sahip kişilerce de kullanılabilecektir.

Editör: Sercan Yılmaz