Atopik bir cilt yapısına sahip olanlar sürekli olarak kaşıntı, kızarıklık ya da tahriş gibi cilt problemleriyle mücadele etmek durumunda kalıyor. Bu durum insanların günlük hayatını, sosyal yaşamını ve hatta iş yaşamını dahi olumsuz etkileyebiliyor. İşte bu nedenle atopik ve hassas bir cilde sahip olmanın getirdiği şikayetleri ortadan kaldırmak gerekir. Bu noktada devreye stelatopia+ giriyor.

Hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanıma uygun olan bu kremin Mustela tarafından geliştirildiğini ve organik sertifikasına sahip olduğunu belirtmeliyiz. Bebeklerde doğumdan itibaren kullanıma uygun olması da göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir sorundur. Hassas ve atopik bir cilt yapısından kaynaklanan semptomların çok büyük bir bölümünün ortadan kalkmasını sağladığını söyleyebiliriz.

Mustela Stelatopia+ kremi kaşıntı karşıtı olması en önemli özelliklerinden biridir. Kaşıntı karşıtı lipit yenileyici özellikte olması sayesinde son derece rahatsız edici olan kaşıntı probleminin tamamen ortadan kalkması mümkün oluyor. Ancak kremin olumlu etkilerinden faydalanmak için düzenli olarak kullanılması gerektiği de unutulmamalıdır. Bu sayede özellikle kaşıntı problemini gayet başarılı bir şekilde yatıştırması mümkün oluyor.

Yenidoğan bebeklerin de cildine uygun olan kremin tüm aile tarafından kullanılması mümkün oluyor. Kuru ve atopik bir cilt yapısına sahip olan aileler yaşadıkları semptomlardan bu özel formüllü krem sayesinde kurtulabilir. Atopiye eğilimli cilt yapısına sahip olanlar için özel olarak formüle edilen krem ayçiçeği oleo distilatı ve bioécolia prebiyotiklerinden oluşuyor. Bu aktif bileşen kompleksinin patentli olduğunu da bilmeyenler için aktaralım.

Hastanede göz ameliyatında hata ve ihmal iddiası! Hastanede göz ameliyatında hata ve ihmal iddiası!

%99 doğal kökenli içeriklerle hazırlanmış olması da büyük bir önem taşıyor. Vücudunu kimyasla içerikli kremlerden uzak tutmak isteyenler gönül rahatlığı ile Mustela Stelatopia+ kremi kullanabiliyor. Doğal bileşenlerle hazırlanmış olması bebekler ve çocuklar için de güvenle kullanılabilmesini beraberinde getiriyor. Bu arada kremin tamamen kokusuz olduğunu ve vegan formüle sahip olduğunu da eklemeliyiz.

Bu özel kremin formülü hayvansal kaynaklı bileşen içermiyor. Bu yönüyle vegan yaşamı benimsemiş olan kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için Mustela internet sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Sercan Yılmaz