Edinilen bilgilere göre, Malazgirt Devlet hastanesinde hemşire olarak çalışan Mehmet Fatih Demirci dün nöbetten sonra evine gitti.

Gece saatlerinde evine giden arkadaşları Demirci’nin hareketsiz şekilde yattığını görünce sağlık ekiplerinden yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleriyle birlikte polis ekipleri de sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptıkları ilk kontrolde Demirci’ni hayatını kaybettiğini belirledi.

Türk Işını'na dava açtı! İlk ona uygulanmıştı Türk Işını'na dava açtı! İlk ona uygulanmıştı

Olay yeri inceleme ekipleri dairede inceleme yaparken, Demirci’nin cansız bedeninin otopsi için Erzurum’a gönderildiği öğrenildi.

Polis ekipleri Demirci’nin şüpheli ölümü üzerine başlattığı çalışmalar devam ediyor.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TAZİYE MESAJI YAYINLADI

Muş İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından taziye mesajı yayınladı. İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından yayınlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi: “Müdürlüğümüze bağlı Malazgirt Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan çalışma arkadaşımız Mehmet Fatih Demirci’nin vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Mehmet Fatih Demirci’ye Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevdiklerine başsağlığı diliyoruz.”

Kaynak: rss