Kula Devlet Hastanesi’nin İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Erdinç Erol’un Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Müdürlüğü’ne tayini çıkmasının ardından Kula İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak atanan Mehmet Ali Karabulut ve Müdür Yardımcılığı görevine atanan Muammer İnal başladı.

  Kula Devlet Hastanesi’nde 2021 yılının Aralık ayından bu yana İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Erdinç Erol’un Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Müdürlüğü’ne tayini çıktı. Erol’un Kula Devlet Hastanesi’ndeki görevinden ayrılmasının ardından İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevine, uzun yıllardır İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Ali Karabulut atandı. Karabulut’tan boşalan Müdür Yardımcılığı kadrosuna ise, uzun yıllardır hastanenin çeşitli birimlerinde görev yapan Muammer İnal atandı.

Sağlık Müdürlüğü’ne Vekaleten Görevlendirme Sağlık Müdürlüğü’ne Vekaleten Görevlendirme

  Kula Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cansu Sarıgül, yeni görevlerine başlayan Müdür Karabulut ve Müdür Yardımcısı Muammer İnal’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletip çalışmalarında başarılar diledi.(Kula Haber)

Kaynak: