Kelkit Devlet Hastanesi'nin eski Başhekimi Dr. Muharrem Aker'in tayini nedeniyle görevi, Kelkitli Dr. Serdar Aydın'a devredildi.

Bakan Koca acı haberi duyurdu! Prof. Dr. Sezer Hatemi hayatını kaybetti Bakan Koca acı haberi duyurdu! Prof. Dr. Sezer Hatemi hayatını kaybetti

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olan Dr. Aydın, Kelkit'in Aşut köyünden olduğunu ve hemşerilerime hizmet etmenin gururunu yaşadığını dile getirdi. Kelkit Devlet Hastanesi'nin bölgeye hitap ettiğini ve bazı eksikleri olduğunu belirten Dr. Aydın, bu eksikleri en kısa sürede gidermeyi hedeflediğini söyledi. Yeni projelerle Kelkit ve bölge halkına daha iyi hizmet sunmak için çalışacağını da sözlerine ekledi.

Doktor İhtiyacı Var

Dr. Aydın, Kelkit Devlet Hastanesi'nde Nöroloji, KBB, Anestezi, Enfeksiyon, Kardiyoloji ve Çocuk Hastalıkları doktorlarına ihtiyaç olduğunu da vurguladı. Bu eksiklerin giderilmesi için gerekli tüm gayreti göstereceğini ve hastalara daha iyi hizmet sunmak için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Dr. Serdar Aydın Hakkında

Dr. Serdar Aydın, Kelkit'in Aşut köyünden nüfusuna kayıtlı. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olan Dr. Aydın, çeşitli branşlarda da tecrübe sahibi. Kelkit Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak atanmadan önce de aynı hastanede görev yapıyordu.

Kaynak: rss