İzmir Aydın otoyolunda ters yönden gelen aracın sebep olduğu kazada 2 kişi hayatını kaybetmişti. Kazada hayatını kaybeden henüz hayatının baharındaki Denizli Servergazi Devlet Hastanesinde görev yapan Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Acıpayam’lı Uz. Dr. Fatma Huz hayatını kaybetti. 

42 yaşındaki M.E.D.’nin kullandığı 27 AAL 924 plakalı  otomobil, İzmir-Aydın otoyolunda ters yönde ilerlerken, Pancar Köprüsü mevkiinde, Fatma Huz idaresindeki 20 AID 355 plakalı otomobil ile çarpıştı.
Meydana gelen kazada iki araç sürücüsü de hayatını kaybedereken, Fatma Huz'un aracında bulunan ve durumu ağır olan İngiltere uyruklu William Micheal T. ise ambulansa alınarak Torbalı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

KDK: İdarenin  takdir yetkisi, kamu yararı ve hizmet gerekleri  kriterlerine uygun olmalı KDK: İdarenin takdir yetkisi, kamu yararı ve hizmet gerekleri kriterlerine uygun olmalı

Ailesi Acıpayam Aşağı Mahallede ikamet eden Fatma Huz, Acıpayam Çarşı Camiinde kılınan namazın ardından gözyaşları içinde Acıpayam Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Kaynak: rss