Bolu Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, AK Parti'den aday adaylığını açıklayacağı tarihi duyurdu. Demirkol, Bolululara seslenerek; “Türkiye yüzyılında Bolu ruhuyla, hep birlikte, samimiyetle Bolu'muz için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Ayak topuğundan 37 santim tel çıktı, suç duyurusunda bulundu Ayak topuğundan 37 santim tel çıktı, suç duyurusunda bulundu

31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler öncesi siyaset arenası hareketlenmeye başladı. İlk resmi açıklama geçtiğimiz günlerde AK Parti’den Mustafa Deverenli’den gelmişti. İkinci resmi açıkla

Bolu Sağlık İl Müdürü Muhammed Emin Demirkol’da görevinden istifa ederek 21 Kasım 2023 Salı günü saat 14.00'te Bolu Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayacak.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak; Değerli hemşehrilerim; Güzel Bolu'muza ve sizlere hizmetkâr olabilmek, siz değerli halkımızın dua ve desteğini alabilmek için yola çıkıyoruz.

21 Kasım 2023 Salı günü saat 14.00'te Bolu Belediye Başkanlığı için AK Partimizden aday adaylığı başvurumuzu, İl Başkanlığımıza yapacağız.

Siz değerli büyüklerimi, kardeşlerimi, kıymetli hemşehrilerimi her zaman olduğu gibi aday adaylığı başvurumuzda da yanımızda görmekten memnuniyet duyarım.

Türkiye yüzyılında Bolu ruhuyla, hep birlikte, samimiyetle Bolu'muz için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerine yer verdi.