Başakşehir’de bulunan bir hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi gören hastayı ziyarete giden Avukat Ferhat F., ziyaret saati olmadığı için içeri alınmadı. Bunun üzerine hastaneden ayrılan F., bir süre sonra yeniden hastaneye döndü ve yoğun bakımdaki hastayı ziyaret etmek istedi. Ancak personeller tekrar ziyaret saati olmadığını ifade ederek F.’inn içeri girmesine izin vermedi.

Sinirlenen Avukat Ferhat F. kapalı olan otomatik kapıyı tekmelemeye başladı. Kapıyı kıran F.'yi sakinleştiremeyen görevliler polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, F.'yi gözaltına almak istedi. 

F.'nin polis memurlarına da ‘O talimatı veren savcı beni arasın, siz bana dokunamazsınız’ diyerek direndiği belirtildi. F., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. F., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Öte yandan avukat F.'nin kapıyı tekmelediği anlar ise hastanedeki güvenlik kamerasına yansıdı.

İl Sağlık Müdürü Ambulans kullanarak direksiyon Koltuğuna Oturdu İl Sağlık Müdürü Ambulans kullanarak direksiyon Koltuğuna Oturdu

Ziyaret saati dışında hasta görmek isteyen avukat içeri alınmayınca kapıyı tekmeledi

Editör: Sercan Yılmaz