Trabzon Numune Hastanesi’nde sıra kuyruğu vatandaşı isyan ettirdi.

Trabzon Numune Hastanesi’nde sıra kuyruğu vatandaşı isyan ettirdi.

Trabzon’un en yoğun hastanelerinden biri olan Numune Hastanesi’nde bu sabah saatlerinde de yoğunluk yaşandı. Sıra almak için erken saatlerde hastaneye gelen vatandaşları sadece bir memurun karşılaması ve yoğunluk karşısında yetersiz kalması hasta ve hasta yakınlarını kızdırdı.

Küçük tartışmaların yaşandığı hasta kabul bölümünde ise 2 bilgisayarın boşta olduğu görüldü. Hastalar “Burada normalde 3 kişi çalışması gerekirken bir kişi çalışıyor. Zaten hastayız bir de sırada bekletiyorlar. Diğer iki kişi nerede?” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Kaynak:www.haber61.net

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 22:08

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maay
Maay - 6 ay Önce

Trabzon numune hastanesi çalışanlarının yanındayım ,hükümetin ve sendikanın verdiği zamların ve kazanımların ederi kadar personel çalıştırıyorlar.


Biz Bursa’da izine gitmek bir kenara eve gidemiyoruz.Fazla mesai 130 saatleri aşmış aile huzuru kalmamış eee vatandaş bekliyormuş.Ne yapalım yani birazda beklesinler biz izin için 1 yıl bekliyoruz hem de yönetim eleman yok diyip göndermiyor da.Bizi haber yapan var mı?Ey editör adres veriyorum Bursa Yüksek İhtisas EAH ‘deki hemşirelerin nasıl çalıştığını haber yapsana.

Fatih
Fatih @Maay - 6 ay Önce

Çok doğru katılıyorum yazdıklarınız yazacaklarıma klavuz olmuş birşey dememe gerek yok vatandaşta beklesin biraz ne yani ordaki memurda giriş yaparken uçsunmu zaten hastaneler öyle bir duruma geldi ki artık gelen millet dövüşmeye geliyor alaycı alaycı tavırlar kimlik fırlatmalar laf anlamayanlar ohooooooo birde üstüne eleman yok mesai yap gece gündüze karışssın sonrada çalışandan güler yüz beklesinler he canım oldu başka

admin
admin - 6 ay Önce

hatay iskenderun ağız ve sağlığımerkezide aynı durumuda

SIRADAKİ HABER