“Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Bölge Toplantısı” Bolu'da yapıldı.

“Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Bölge Toplantısı” Bolu'da yapıldı.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü “Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Bölge Toplantısı” Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Bakanlık Daire Başkanlıkları ile Adapazarı, Kocaeli, Yalova, Çankırı, Zonguldak, Karabük, Kastamonu, Bartın, Eskişehir, Düzce, Bilecik, Bolu illerinin il sağlık müdürleri ve sağlık yöneticilerinin katıldığı 400 kişilik toplantıya Bolu'da yapıldı.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özkan ve Daire Başkanlarının sunum ve konuşma yaptığı toplantıda sözleşmeli yöneticilerin performans değerlendirmeleri ele alınarak bilgilendirme yapıldı.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbul
istanbul - 10 ay Önce

birileri bizimle dalgamı geçiyor..

Cemil MeriçNe liyakat
Cemil MeriçNe liyakat - 10 ay Önce

ADALETSİZ KALKINMA MA. PİRTİSİNDAN OLMASI YETERLİ.PARTİ PIRTİ .

Mersin33
Mersin33 - 10 ay Önce

Birbirleriyle sağlık personelini nasıl ezdik, kimlere ayrımcılık yaptık, ne kadar kazandık toplantısı yapılmıştır. Ya da sağlık sistemini nasıl kötüye götürdük toplantısı.Bravo ayrıcalıkları ve adaletsizliklerin bol olduğu bir dönem geçirdiniz. Kendiniz için, Ankara da dayısı olanlar ve doktorlar için güzeldi her şey. Ama zavallı biz diğer sağlık personeli için ezici ve haksızlık dolu mutsuzlar ordusu yarattınız. Tekrar Bravo sizlere.

bu eğitimlere kimler katılıyor acaba?
bu eğitimlere kimler katılıyor acaba? - 10 ay Önce

biz sypds de görevlendirildik kriterler değişmiş, neden değişmiş niçin değişmiş bilmeden ve bize herhangi bir eğitim verilmeden iş bekleniliyor? bu eğitime kimler katılıyor. işi yapmayanlar mı???

SIRADAKİ HABER