Sağlık Çalışanı, Hasta Yakını Tarafından Darp Edildi

Denizli'de bu sabah meydana gelen olayda Denizli Servergazi Hastanesi’nde acil serviste görev yapan güvenlik görevlisi bir hasta yakını tarafından saldırıya uğradı. Saldırgan güvenlik görevlisini darp ettikten sonra hastaneden kaçtı.

Sağlık Çalışanı, Hasta Yakını Tarafından Darp Edildi

Denizli'de bu sabah meydana gelen olayda Denizli Servergazi Hastanesi’nde acil serviste görev yapan güvenlik görevlisi bir hasta yakını tarafından saldırıya uğradı. Saldırgan güvenlik görevlisini darp ettikten sonra hastaneden kaçtı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

 Edinilen bilgiye göre; trafik kazası sonucu hafif yaralı olarak Servergazi Devlet Hastanesi’ne getirilen şahsın tedavisi acil serviste ayakta tamamlandı. Yaralının taburcu işlemlerinin tamamlanmak üzere olduğu sırada hasta yakını H.A. isimli şahısta oraya geldi.

Acil serviste yoğunluğun artması sonucu güvenlik görevlisi Y.P. hatsa yakın H.A’ya dışarı çıkması gerektiğini ifade etmesi üzerine, olayı gören başka hasta yakınlarının ifadesine göre, hasta yakınının aniden güvenlik görevlisine saldırdığı belirtildi. Güvenlik görevlisine birkaç yumruk atan saldırgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı.Polis ekipleri güvenlik görevlisini darp ederek kaçan hasta yakınını yakalamak için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2021, 05:10

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER