Sağlık Bakanı Koca'dan TURKOVAC teşekkürü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Altayspor ile karşılaşmasında maça yerli aşı Turkovac yazan formalarla çıkan Yukatel Kayserispor'a teşekkür etti.

Sağlık Bakanı Koca'dan TURKOVAC teşekkürü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Yukatel Kayserispor-Altayspor karşılaşmasına yerli aşı Turkovac yazan formalarla çıktığı için Yukatel Kayserispor'a teşekkür etti.

Bakan Koca:
"Yukatel Kayserispor, Altayspor'la kendi sahasında yaptığı maça yerli aşımız Turkovac'ı formasına taşıyarak çıktı. Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde geliştirilen aşımızın bu kez futbol üzerinden gündeme getirilmesine teşekkür ediyoruz."


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çağrı
Çağrı - 2 hafta Önce

Bu aşı tüm ülkemizin yani hepimizin. Dördüncü dozumu 1 ay sonra Turkovac ile olacağım inşAllah. Günümün dolmasını bekliyorum.

Helal olsun kayserispor'a. 3 büyükler yapar mı? hiç sanmıyorum ama bekleyelim bakalım.

Erciyes Üniv. Sağlıkçı
Erciyes Üniv. Sağlıkçı - 2 hafta Önce

Allah hepinizden razı olsun. İnadına çalışacak inadına üreteceğiz. Ümitsizliğe düşmek yok. Çevremizdeki tüm insanların da ülkelerine inanmalarını sağlamak bizim elimizde. Onların nasıl olupta bu kadar sağır, bu kadar kör, bu kadar insaftan yoksun olduklarını görüp de öfkelenmeyeceğiz. Sabır ve kararlılıkla dilimizin döndüğünce onlara doğruları anlatacağız. Biz imanımızı ve inancımızı korudukça Allah yolumuzu aydınlatacak, işlerimizi kolaylaştıracaktır inşAllah. Nankörlere kızmayın ALLAH nasip etmeyince olmuyor. Kalp gözü kapalı mühürlenmişlerdir. Biz herkese inat herşeye rağmen yolumuza devam ediyoruz.

SIRADAKİ HABER