Kendisini ambulansa kilitlemişti: Bakan Koca ile görüştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bakanlık binası önüne gelerek kendisiyle görüşmek isteyen ambulans şoförüyle bir araya geldi.

Kendisini ambulansa kilitlemişti: Bakan Koca ile görüştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, spsyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Şoför arkadaşımız arzusu üzerine misafirim oldu. Hasta nakil aracıyla naklini yaptığı hastanın Ankara Şehir Hastanesi aciline yatışını sağladıktan 2,5 saat sonra aracıyla bakanlık binası önüne park edişinden başladık, çok şey konuştuk. Ama bazı şeyler konuşulduğu yerde kalmalı." ifadesini kullandı.

Kimliği açıklanmayan şoförün, ambulansla Sağlık Bakanlığı önüne gelerek, taşıdığı bir hastayı bazı hastanelerin kabul etmediği iddiasıyla Sağlık Bakanı Koca ile görüşme talebinde bulunduğu öğrenildi.

ŞOFÖR ARKADAŞIMIZ arzusu üzerine misafirim oldu. Hasta nakil aracıyla naklini yaptığı hastanın Ankara Şehir Hastanesi Aciline yatışını sağladıktan 2,5 saat sonra, aracıyla Bakanlık binası önüne park edişinden başladık, çok şey konuştuk. Ama bazı şeyler konuşulduğu yerde kalmalı.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
helal olsun o emekçiye
helal olsun o emekçiye - 2 hafta Önce

Sessizlerin sesi olan bu emekçi kardeşimizi kutluyorum SAĞLIK sistemi değişmeli görüldüğü ve anlatıldığı gibi değil acil müdahale gerekiyor yani sistem değişmeli

Vatandaş
Vatandaş @helal olsun o emekçiye - 2 hafta Önce

Recep Akdagin kambur haline getirdiği çarkların dişlerinin bozulduğu bu saçma akdağ döneminin kalıntıları tamamen kaldırılmalı. Yeni bir anlayışla saglik sistemi tekrar düzenlenmeli hem çalışanlar hem hastalar mutlu olmalı.

en minik zam
en minik zam @helal olsun o emekçiye - 2 hafta Önce

temmuzda en minik zam emekçilerin olacak

uzman doktor
uzman doktor - 2 hafta Önce

Kamuda doktor bırakmadınız. Özellere ve muaynehanelere tonla paraları bayılınca doktorların kıymetini anlarsınız. Halk sağlık hizmeti açısından çok şımartıldı.

saglıkçı
saglıkçı - 2 hafta Önce

saglıkta bıtışın resmıdır....cesur yürek saglık emekçısı KRAL ÇIPLAK DEDİ......

Kamu
Kamu - 2 hafta Önce

Hakkınız ödenmez demiştir.

Zengin doktor
Zengin doktor - 2 hafta Önce

Sayın bakan sağlık personeliyle veda fotoğrafı çektiriyor.

Aslan yüreği yemiş şoför
Aslan yüreği yemiş şoför - 2 hafta Önce

Hayvan barınaklarında da fotoğraf çekilmesine izin vermiyorlar. İşinize gelmeyen şeyler varsa "Ama bazı şeyler konuşulduğu yerde kalmalı" dersiniz tabi. Bu memleket neden bu hale geldi? Vicdanınız sızlamıyor mu? Bi rşoför kadar yüreğiniz yok.

Sağlıkçılar
Sağlıkçılar - 2 hafta Önce

Ula bende maaşlarımizi protesto ediyor zannettim ya

3232
3232 @Sağlıkçılar - 2 hafta Önce

ÖLEMİ ULA BENDE

vhki
vhki - 2 hafta Önce

...(anlayanlar için) bir zamanlar yazar kasa atılmıştı..hatırlayanlarınız vardır.güncel yazar kasa atıldı..kimseyi hakir görmem ama ambulans söförü çözdü olayı bizimkiler çözemedi.ambulansa veriyorlar hastayı kapı kapı gezdiriyor kimse almıyor,söför hastayı eve mi götürecek..hanım yazıktır kimse kabul etmedi mi diyecek !
.3600 ü saglık personeline (ebe-hemşireye) veriyorsun ama yarısı torpilli genel idari hizmetler sınıfı gibi masa başında çalışıyor.bu nasıl olacak gih 600 verdin:) onlarda yazıcı atacak..ya bu adamları burdan alın yada bize de verin demiyecekler mi..iş barışı bozulmayacak mı..gelir adaletsizliği olmayacak mı..daha neler neler ..yazsan olmuyor yazmasan gönül razı değil !


SIRADAKİ HABER