İlçe Sağlık Müdüründen sonra, Bir Doktorun eşi de öldürüldü

İzmir'in Torbalı ilçesinde Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Park'ın öldürülmesinin ardından bir doktor eşi daha evinde öldürüldü.

İlçe Sağlık Müdüründen sonra, Bir Doktorun eşi de öldürüldü

İzmir'in Torbalı ilçesinde Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Park'ın öldürülmesinin ardından bir doktor eşi daha evinde öldürüldü. İki olayın birbiri ile benzerlik göstermesi akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Hareketli dakikaların yaşandığı ilçede polis alarma geçti.

İlk olay Ertuğrul Mahallesi Dost Yunus Sitesi'nde bulunan bir evde meydana geldi. İddiaya göre, Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Fuat Mehmet Park (53), evine giren hırsız ile karşılaştı. Dr. Fuat Mehmet Park'ı gören ve kimliği belirlenemeyen hırsız ateş ederek olay yerinden kaçtı. Kanlar içerisinde yere yığılan Dr. Park, ağır yaralandı. Çevre sakinleri durumu polis ve 112 Sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Dr. Park'ı ambulansla Torbalı Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Dr. Fuat Mehmet Park, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtulamayarak hayatını kaybetti.

Öte yandan, ilçeden bir cinayet haberi daha geldi. Alpkent Mahallesi 1032. sokakta bulunan Baran Apartmanı'nda yaşayan Torbalı Devlet Hastanesi doktorlarından cerrah Harun Gülcemal'in eşi Hatice Gülcemal de öldürüldü. İki olayın birbiri ile benzerlik göstermesi akıllarda soru işaretleri bıraktı. Polis olayla ilgili incelemeleri sürdürürken, saldırganlarla ilgili yakalama çalışması başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 23:36

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
saglık çalışanları
saglık çalışanları - 10 ay Önce

Herhangi bir takımın taraftarları kadar bile olamıyoruz bunca yıldır yaşanan şiddeti,kamuda en düşük maaşı alıyoruz olmamızı protesto edip bakan istifa hükümet nerede bile diyemiyoruz ya yuh bizlere taraftarlar iki hafta protesto ediyor teknik direktör hemen değişiyor bilmem anlata bildim mi.taseron işçiler bile maaşlarını dile getirip tepki gösterirken kabul etmiyoruz derken bizler yıllardır susuyoruz

Neden
Neden @saglık çalışanları - 10 ay Önce

Neden neden???!

SELİMCAN
SELİMCAN - 10 ay Önce

ÜLKE CİNNET GEÇİRİYOR, NEDEN ACABA. SAYGILARIMLA.

Emektar
Emektar - 10 ay Önce

2019 duvar takvimini 365 gün tekrar bastırın. Her gününü yalnız sağlık personeli ile doldurun. O günün sağlıkçı ölüm, darp, intihar vakalarını yazın. Tüm sayfalar dolar mı? 365 sayfa dolacak kadar olmuş. Yazık. O takvimlerde fıkralar da olur ya hani. Onun gibi.

Att
Att - 10 ay Önce

Bunları devlet ne zaman görüp yaptirimda bulunacak
Sağlıkta şiddet terörü var.

SIRADAKİ HABER