Hastanenin kafeteryasında hemşireye silahla saldırı

Gaziantep’te özel bir hastanede, kimliği belirsiz bir şahıs hastanenin dışında yer alan kafeteryasında oturan erkek hemşireye silahla saldırdı.

Hastanenin kafeteryasında  hemşireye silahla saldırı

Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, dinlenmek için hastanenin dışında bulunan kafeteryaya gelen erkek hemşireye kimliği belirsiz bir şahıs tarafından silahlı saldırı yapıldı. Bacaklarına 3 el ateş ettikten sonra olay yerinden kaçan şahıs, polis tarafından aranıyor

Gaziantep’te özel bir hastanede çalışan hemşire Tayfun Yabacı hastanenin kafesinde oturduğu esnada silahlı saldırıya uğradı. Elinden yaralanan Tayfun Yabacı, hastanede tedavi altına alındı. Olay, Mücahitler Mahallesi’nde faaliyet gösteren özel bir hastanede meydana geldi. Sabah saatlerinde hastanenin kafesine gelen Tayfun Yabacı, kafenin bahçesinden otururken kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırgan otomobille olay yerinden kaçarken, elinden yaralanan Yabacı, hastanede tedavi altına alındı. Saldırının ardından Asayiş Şube ekipleri hastanede çevresinde yoğun güvenlik önlemi alırken polisin saldırganı yakalama çalışmaları sürüyor.
 

Hemşireye ise hemen müdahale edildiği belirtilirken, polis tarafından geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2021, 12:46

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bakan sana bakan
Bakan sana bakan - 1 yıl Önce

Hakkınız ödenmez

çinli bir atasözü derki
çinli bir atasözü derki - 1 yıl Önce

durduk yere değildir heralde

abuzer
abuzer @çinli bir atasözü derki - 1 yıl Önce

başka bir atasözü der ki; her halta maydonoz olma

SIRADAKİ HABER