Hastaneler "Şikayetim Var"daki Şikayetleri Görmeli

Markalarla yaşanan sorunları şikayet etmek ve çözüm bulmak, amacı ile kurulan "Şikayetim Var" sitesine hastaneler ile ilgili yapılan şikayet de az değil. Sağlık Bakanlığının süreçlerini iyileştirmek amacı ile tüm kanalları açık tutuğu düşünülecek olursa sözleşmeli yöneticilerin "Şikayetim Var" ıda görmesi gerekiyor. Bilindiği üzere sözleşmeli yöneticilik, profesyonel yöneticilik olup bakış açınızı geniş tutmalısınız. Sözleşmeli yönetici olarak atanma kriterlerinizden biri de çok yönlü bakışınız. "Şikayetim Var" da yer alan bazı şikayetler

Hastaneler "Şikayetim Var"daki Şikayetleri Görmeli

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 12:23

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 9 ay Önce

NE YAPILIRSA YAPILSIN,HASTANELER ÖZELLEŞTİRİLMEDİĞİ SÜRECE,BEKLENEN KALİTEYİ HİÇ BİR ZAMAN YAKALAYAMAZSINIZ. SAYGILARIMLA.

anestezi
anestezi - 9 ay Önce

Sağlık personelinin maaşını Torpille göreve gelen Bekçi ile aynı yaparsan biyerde güleryüzlülük biter. Haftada 15 saat çalışan öğretmenin maaşını haftada 40 saat çalışan saglık personelinin maaşından neredeyse 2 katı fazla yaparsan Sağlık personelinin çalışmaya hevesi kalmaz.

Üvey evlat
Üvey evlat - 9 ay Önce

Tüm sağlık çalışanlarının sendika ayırt etmeksizin üyeliklerinden istifa etmeye davet ediyorum. Sağlık çalışanları bu kısır döngüye giren sorunların kısa zamanda çözülmesinin tek ve sessiz yolu budur.

hakkaniyet
hakkaniyet - 9 ay Önce

Şikayetler haklı gibi görünsede genel tababete ve dünya sağlık örgütüne göre günde poliklinikde 20-30 hasta bakması gereken dr a 100 hasta baktırtıp gece bilmem kaç doğum yaptırıp icaba çağırıp bayram seyran haftasonu demeden çalıştırıp ertesi gün de izin vermeyip üstüne bir de para vermeyip mukemmel bir görev saati bilinci, mükemmel tedavi başarısı beklemek büyük adaletsizliktir. Herşey kanuna kurala insanlığa uygun yapılırsa dr muayeneye 10 da başlıyor bu nasıl saçmalık diyebilirsiniz. Halk işi görünsün derdinde zaten sağlık çalışanı ölmüş kalmış umurunda mı ? Odalarda 10 hasta bekliyor, o kağıt veriyor, öbürüsü tahlilleri göstermeye çalışıyor, birisi rapor istiyor, birisi muayene oluyor herkes de işi tam olsun tam tedavi olsun istiyor. Acile bir senede nufüsun üstünde başvuru oluyor. Bunlar normal di mi ? Vay be bu düzen içinde sağlık çalışanını eleştirmek trajikomik gerçekten. Adil ve insani bakmalısınız olaya.Siyasete göre, koltuğa, tanıdığa, menfaate göre bakarsanız zaten hakkaniyet beklenmez.

bu işe şuayip bey bakıyor o çözer..
bu işe şuayip bey bakıyor o çözer.. @hakkaniyet - 9 ay Önce

zaten tüm atamalar liyakat le adam şikayet edilmiş çokta umrunda onu seçen başarı değil torpili.. dayısı ankarada oldukça o yönetici olur.. kimsede ses edemez.. ayrıca hastaların suçumu bizim az para almamız..

Entegre
Entegre - 9 ay Önce

şikayetler haklı olsa da sen doktor dışı sağlık personelini adam yerine koymazsan, bu şikayetlerin sayısı daha da çoğalacaktır. Kesinlikle doktorlara karşı söylediğim birşey yok evet o kadar emek vermişler etmişler ancak ben 4 bin maaş alıp 30 gün olan ayda 15 icap tutuyorsam cumartesi pazar günü kalkıp tütün ihbarına ilçeye gidiyorsam aynı entegrede çalıştığım aile hekimi 15-17 bin maaş alıp günde 3-5 hasta bakıyorsa sizin adaletiniz batsın.

Teknisyen
Teknisyen - 9 ay Önce

Sağlık bakanlığında doktor dışında kimsenin maaşında iyileştirme yapmazsan yakında kimsenin yüzü gülmez çalışan olarak

Mübarek
Mübarek - 9 ay Önce

Mübarak kimse mi memnun değil? Sağlık çalışanlarını küçük düşürüyorsunuz. Hangi devlet kurumu bu kadar insanla muhatap. Tabiî ki sorunlar olacak ama hep bunları yayınlamak doğru değil.

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 9 ay Önce

Şanlıurfa daki hastanelerde durum içler acısı personel sıkıntılı idareden destek yok uzman dr lar istifa etmeyi düşünüyor sağlık bakanlığımızdan çözüm


SIRADAKİ HABER