Güvenlik görevlilerinin darp ettiği doktor konuştu

Bağcılar'da güvenlik görevlilerinin darp ettiği stajyer doktor Hamdi Arslanoğlu dehşet anlarını anlattı. Arslanoğlu, "Seni yaşatamayacağız diyerek beni duvara yapıştırdılar, copla darp ettiler" dedi.

Güvenlik görevlilerinin darp ettiği doktor konuştu

Bağcılar'da dün akşam güvenlik görevlileri tarafından darp edilen stajyer doktor Hamdi Arslanoğlu, yaşananları anlattı. İşten yorgun geldiğini ve eve yemek söylediğini belirten Arslanoğlu, "Kurye beni aradı, 'beni içeri almıyorlar. Kimliğimi istiyorlar' dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ben de 'kimliğini verme, kimsenin böyle bir hakkı yok' dedim. Güvenliği telefona istedim. 'İşten geliyorum çok yorgunum lütfen içeri alın' dedim. Ancak daha sonra aşağı inerek kendi yemeğimi kendim aldım" ifadelerini kullandı. Yemeğini aldıktan sonra sitenin güvenlik müdürünü arayarak kendisini tanıttığını söyleyen Arslanoğlu, "Siz kolluk kuvveti değilsiniz kimlik alamazsınız dedim. Bana hakaretler etti. Neredesin geliyoruz. 3 kişi gelmişler. Oturdum onları bekliyorum. Geldiler seni yaşatmayacağız direk oradaki cama yapıştırıyorlar. Kendisi beni oradaki saksıya düşürdüler. Diğer güvenlik görevlisi bana 5 kere copla vurdu. Allah'tan başımı korudum darbe almadım. Elimden geldiğince savuşturmaya çalıştım yapamadım. Geldiler ayırdılar. Darp raporu aldık, güvenlik şirketinden, site yönetiminden ve beni darp eden güvenlikçilerden şikayetçi oldum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 00:34

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 1 ay Önce

Yeter artık bu ne ya sağlıkta şiddet nereye kadar yazık günah değilmi kolay mı yetişiyor bu insanlar ne kadar zor bir eğitimden geçiyorlar insanlara şifa dağıtan bu ellere şiddet hakaret nedir ne zaman bitecek bu şiddet. Artık sağlık çalışanlarına silah taşıma ruhsatı verilmesi lazım. Genç doktorumuza şifalar diliyorum.

delibaşi
delibaşi - 1 ay Önce

orda da ben doktorum egosuna girdiyse dayağı yemiştir. durduk yere ekmeği için orda çalışan güvenlik işten atılacağını bile bile bunu yapmaz.

SIRADAKİ HABER