Eski başhekim Lakadamyalı’dan iddialara jet yanıt!

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin eski Başhekimi Hüseyin Lakadamyalı profesörlüğünün sahte olduğu iddialarına cevap verdi. Lakadamyalı, “Halkımız müsterih olsun inancımız tamdır, abdestimizden de bir kuşkumuz yoktur” dedi.

Eski başhekim Lakadamyalı’dan iddialara jet yanıt!

Alanya'da bazı basın organlarında çıkan Hüseyin Lakadamyalı'nın profesörlük unvanının sahte olduğu ve Lakadamyalı'nın profesörlük unvanı alması için şartlarının yetersiz olduğunun ortaya çıktığı iddialarına ilişkin Lakadamyalı şunları söyledi:

Kamu kaynaklarının etkin yönetimiyle birlikte, bu kaynaklara göz dikmiş ve nemalanamamış lümpenlerin bir yılı aşan süredir devam eden itibarsızlaştırma çabalarına hizmet eden bazı üniversite mensupları ve yöneticilerinin, Basın Konseyi’nden alınabilecek en büyük cezayı (kınama) almış medya mensupları ile birtakım çevreler elbette yüce Türk adaleti önünde hesap vereceklerdir. Zamanlamasıyla manidar, haksız, hukuksuz ve yargısız infazı alışkanlık haline getirmiş zevatın sonu bellidir. Halkımız müsterih olsun inancımız tamdır, abdestimizden de bir kuşkumuz yoktur. Biraz sabır.”(Gerçek Alanya Gazetesi)

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER