Doktorlar Arasında Çıkan Tartışma Kavgaya Dönüştü

Doktorlar Arasında Çıkan Tartışma Kavgaya Dönüştü

 Sivas Numune Hastanesi´nde yaşanan olayda  Göğüs Cerrahi Uzmanı Hakan Ş. ile Acil Tıp Uzmanı Doktor Serkan K. arasında  bilinmeyen bir nedenle acil serviste tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın  kavgaya dönüşmesinin ardından,   Hakan Ş. meslektaşı Serkan K.´yi darp etti. Güvenlik görevlilerinin ve  doktorların araya girmesiyle önelen kavgada,ki doktor birbirlerinden şikayetçi oldu. Acil Tıp Uzmanı Doktor Serkan K.´nin  kavga esnasında aldığı yumruklar nedeniyle hastaneden darp raporu aldığı öğrenildi. Olay mahkemeye taşınırken hastane yönetiminin konunu hakkında  soruşturma başlattıgı bilgisine ulaşıldı.

Kaynak:https://www.buyuksivas.com/kavgaya-donustu/

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 08:54

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 8 ay Önce

KANIMCA HASTANIN İYİLİĞİ İÇİN ÇEYİŞ ETMİŞLERDİR. SAYGILARIMLA.

Saglik
Saglik @SELİMCAN - 8 ay Önce

melik kardes bu selimcan sıktı beee heryerde yorum ne bu yaaa adminin da kendisi bu başka biri olamaz bizim yorumlar yayinlanmiyo ama bunun her yorumu burda...

Melik
Melik @SELİMCAN - 8 ay Önce

Bir konuyada yorum yapma.laf olsun torba dolsun diye yorum yapıyon

sivas
sivas - 8 ay Önce

sivas il sağlık müdürlüğü için normal haberler bunlar

Mersn
Mersn - 8 ay Önce

Açıkçası bizde mersinde benze şeyler olmasından korkuyoruz. Özellikle il müdürü ve personel başkanı uz Dr idareci memur farketmeksizin her gün birilerini azarlayıp bağırıp kovuyorlar. Ne bitmez Bi egoları varmış. Tatmin olmadılar birtürlü.

vatandaş
vatandaş - 8 ay Önce

Vatandaş olarak soruyorum bunca başarısızlığa rağmen benim arkam sağlam diyen bir müdür, ve bir eski bakan yeni vekilimizin adını vererek o siyaset sahnesinde oldukça bize bişey olmaz diyen bir cemaatçi yöneticiye hangi siyasi irade bu kadar güven vermiştir bu doğru bir yaklaşım mıdır,Allah aşkına reisi yıprattınız yeter beya.

İlhan İl
İlhan İl - 8 ay Önce

Sivas sağlığından oldu siyaset memnun ilginç

Sivas
Sivas - 8 ay Önce

Çok şükür yine iyi bir haberle gündem olmayı başardık! Gün geçmiyor ki Adanada... haberleri yerini gün geçmiyor ki sivas numune hastanesinde...haberlerine bırakacak. Bir önceki günden nasıl daha kötü hizmet verebilirim vizyonuyla farkını ortaya koyuyor.

enver kale
enver kale - 8 ay Önce

geldi yine tipini ...


SIRADAKİ HABER