Doktor, hemşireyi tokatladı iddiası

Bu güne kadar hasta yakınlarının doktoru dövmesiyle gündeme gelen Şanlıurfa, bu kez doktorun hemşeri tokatlamasıyla gündeme geldi.

Doktor,  hemşireyi tokatladı iddiası

Urfadasın Haber'de yer alan habere göre, Olay geçtiğimiz gün Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesinde bulunan Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Servisinde yaşandı. İddiaya göre Yeni Doğan Uzmanı Doktor S.D., hemşir M.S.’ye hastanın ilaçlarını bakımını aksattığı gerekçesiyle sert çıktı. Bu sert çıkışın ardından hemşir de doktor ile tartıştı. Doktor’un hemşire tokat atmasıyla olay kavgaya dönüştü. Güvenlikçilerin, hastane çalışanların ve hasta yakınlarının araya girmesi ile kavga son buldu. Kavganın ardından hastane yönetimi olaya el koydu. Hemşirin doktordan şikâyetçi olması ile tutanak tutuldu ve soruşturma başlatıldı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Kaynak:     https://www.urfadasin.com/sanliurfa-da-bu-kez-doktor-hemsiri-dovdu

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 05:10

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
asmen
asmen - 1 hafta Önce

normaldir ne yönetim var ne yönetici. acil sağlık hizmetleri, halk sağlığı vb bir cok kurumda herşey torpil kimin dayısı varsa. yetkili sendika bir bi defa olsun alana inip dert sıkıntı dinlemiyor yönetim sendikayıda bağlamış. derdimizi kimseye anlatamıyoruz yönetim esnaf kafasında.

Yorgun sağlıkçı
Yorgun sağlıkçı - 1 hafta Önce

Doğru bir durum değil ama bana el kaldıran doktoru doğduğuna pişman ederim bu da doğru değil ama etki tepki

Sağlıksız Sağlıkçı
Sağlıksız Sağlıkçı - 1 hafta Önce

Neyi paylaşamiyorsunuz ne doktorun ne hemşirenin ne hizmetlinin İNSAN olarak başta kimse kimseye dokunmaya HAKKI YOKTUR net

Hemşire 44
Hemşire 44 - 1 hafta Önce

Olmaz olsun böyle doktor..bir an önce bu doktor hakettiği cezayı almalıdır..

Hemşir ne ya
Hemşir ne ya - 1 hafta Önce

Böyle haber mi olur. "Hemşeri"yi mi dövdü "hemşir" i mi dövdü. Hızlı yazacağım, haber yapacağım derken yeni kelime türetiyorsunuz. MaşAllah.

SIRADAKİ HABER