Cumhurbaşkanı'ndan Temmuz ayında çalışanlara yeni zam sinyali

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Önümüzdeki Temmuz ayında enflasyon gerçekleşmesine ve şartlara bakarak gerekirse çalışanlarımızın durumlarını yeniden değerlendireceğiz

Cumhurbaşkanı'ndan Temmuz ayında çalışanlara yeni zam sinyali

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşuyor. 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Önümüzdeki Temmuz ayında enflasyon gerçekleşmesine ve şartlara bakarak gerekirse çalışanlarımızın durumlarını yeniden değerlendireceğiz." dedi.

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
HEMŞİRE
HEMŞİRE - 2 hafta Önce

MEMUR ENFLASYONUN ALTINDA EZİLDİ.BU YORUMA KIZACAK TROLLER OLACAK HALBUKİ ALLAHTA BİLİYOR HAKLIYIM

Mehmet
Mehmet @HEMŞİRE - 2 hafta Önce

Dün 50 olan beğenme 2000 olmuş ve bu normal mi ? Bir gece 1950 kişi mi geldi beğendi. Bir arkadaş ak parti trolü var demiş tam aksine muhalefet trolü var demekki 2000 kişi gece gelmiş bir anda beğenmeler yükselmiş sonra karşı tarafa leke çalmaya çalışıyor. Editörde araştırıyoruz demiş ne araştırması kardeşim hangi yorum üstteyse o yapmıştır. Onun IP'side belli ve küfür edilmiş ortada hakaret var. Editör sana söylüyorum bunu nasıl kabul ediyorsun ? Hiç utanmadan ahlaksızca küfür etmek ve bu suça ortak olmak nasıl bir duygudur.

hekim
hekim - 2 hafta Önce

siyaset umrumda değil ama sağlık bakanı sağlığı zerre yönetemiyor yada twit atmasın alkış yapmasın yeter bize

Semmuz
Semmuz - 2 hafta Önce

Ey hükümet anamızı siktiniz halen daha dalga geçiyorsunuz. Bu oksijen israfı insanlar olduğu sürece daha çok orada oturursunuz.

saglık çalışanları
saglık çalışanları - 2 hafta Önce

biz sağlık çalışanlarına verilecek zam ne oldu eylemlerden vazgeçildi iş bırakmaktan vazgeçildi ama halen verilen sözden bir ses yok.yoksa yine mi kandırıldık

hahahah
hahahah - 2 hafta Önce

yeniden değerlendireceğiz dediği max %2 zam olur.

Sağlık olsun
Sağlık olsun - 2 hafta Önce

Nolur yapmayın ... Bırakın sadece gerçek enflasyon farkımızı alalım bize yeter.. siz müdahale edince hakkımız olanda elimizden alınıyor...

aklı selim
aklı selim - 2 hafta Önce

Hekimlere de verilecekse kalsın gerekirse hekim dışı almasa da olur. kimseye verilmeyecekse bile Hekime zam verilmesin .umudumuz Hekimsiz bir dünya. pırt.

ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ
ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ - 2 hafta Önce

Asistanlarında talebi var: 1) Nöbet ertesi izin verilmesi, 36 saat nöbete son verilmesi. 2) Adil adaletli Hoca ilgilenmezse o boşluğun yerini kıdemli asistan alır. Kıdemli baskısı oluşur.Kıdemli dediklerinde kendini Albay sanır. Doğa boşluk kabul etmez. Ben neymişim abi mantığı. Ego tatmini. Mobing... 3)nöbet tutulan yerlerin iyileştirilmesi. 4) Saygı ve sevgi ortamı oluşturulmalı.asla despotizme müsaade edilmemeli.


SIRADAKİ HABER