Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '3600 ek gösterge' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3600 ek gösterge için tarih vererek öğretmenleri de kapsayacağını açıkladı. Ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 3600 ek gösterge açıklamasına yanıt vererek "Sen neyin sözünü veriyorsun? Bu iş bizim işimiz. Biz kuru kuruya söz vermeyiz, yaparız." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '3600 ek gösterge' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi ve 50 Ar-Ge Merkezi'nin Açılış Töreni'ne katıldı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

KILIÇDAROĞLU'NA 3600 EK GÖSTERGE YANITI

Kadro tahsislerinde de en büyük payı eğitime veriyoruz. 713 bin 625 öğretmenimizin atamasını gerçekleştirdik. Öğretmenlerimizi de kapsayan 3600 ek gösterge meselesini önümüzdeki yılın sonuna kadar çözüme kavuşturmayı planlıyoruz. Bunun üzerinde çok spekülasyonlar yapılıyor. 'Bu sözü ben verdim' diyor ana muhalefetin başındaki zat. Sen neyin sözünü veriyorsun? Bu iş bizim işimiz. Biz kuru kuruya söz vermeyiz, yaparız. Bizim için aslolan öğretmenlerimizin huzuru, refahı ve motivasyonudur.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
esra
esra - 2 hafta Önce

7200 DE VERSENİZ BİZİM İÇİN BİTTİNİZ .ARTIK SİZE GÜVENMİYORUZ.

SAĞLIKSEN HER DERDİMİZE DERMAN OLACAKTIR
SAĞLIKSEN HER DERDİMİZE DERMAN OLACAKTIR @esra - 2 hafta Önce

3600 EK GÖSTERGE DE OLUR 2000 SEYYANEN ZAM DA!

gazi yıldız
gazi yıldız @esra - 2 hafta Önce

Zaten vermeyecek.

TUFAN
TUFAN - 2 hafta Önce

SAĞLIK CAMİASI OLARAK SEÇİMDE GÖRÜŞECEĞİZ.

hasan
hasan - 2 hafta Önce

ALLAH binkere razı olsun kılıçdaroğlu'n dan. Asgari ücret bile onların sayesinde yükseldi.doğruya doğru.Sizler 2018'den beri bu 3600 olayını söz verdiğiniz halde çözmediniz.

Yaw He He
Yaw He He @hasan - 2 hafta Önce

Muhalefetin adamları geldi kılıçdaroğlunu yağlıyorlar. Erdoğanında işi gücü yok chpnin demesiyle iş yapacak. Aylardır üzerinde çalışılan bir durumdu ve yaparsa Akparti yapar.

Muhammed'
Muhammed' @hasan - 2 hafta Önce

VALLAHİ GİDİNİZZZZZZ ARTIK.HİC BİR ŞEY İSTEMİYORUZZZZZ

Fatih
Fatih - 2 hafta Önce

Bu konunun sadece hemşire din gorevlisi polis için düzenlenmesi ve de diğer memurları kapsamamasi bence seçim zamanı büyük bir hezimet olacaktır diye düşünüyoruz vergi yükü bı taraftan verilen zamciklar birbtaragtan yılda en az 2 3 herşeye zam alım gucunun yitirildigi bir zamanda yaşıyoruz bizleri de hakkı memur diyorsa herkese verilmeli yoksa oy zamani da millet verir oyunu nereye verecekse

Haki
Haki - 2 hafta Önce

Yardımcı sağlık personeli denilerek aşağılanan, onuru çalınan tüm profesyonel sağlık personeli 20 yıldır maaştan tutunda hastanelerde oturacak bir sandalyeye dahi sahip olamamalarına kadar tüm hakları gasp edilmiş ve edilmeye devam etmektedir. Hakkını helal edenler sadece bir yerlere gelmek isteyen menfaatçiler ordusudur. Allah her insana şerefli haysiyetli olma fıtratı nasip etsin.

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 2 hafta Önce

Acaba öğretmenlerde, din gorevlilerinde ve polislerde hangi branşları kapsayacak. Çünkü sağlık çalışanları içinde sadece hemşire branşı adı geçiyor. Ayrıca sonuna kadar da hak ediyorlar

Aslan
Aslan - 2 hafta Önce

Yatıyoruz kalkıyoruz 3600 ek gösterge.yerine getiremeyeceğiniz bir söz verdiniz. Alkış yeter bize.

Hakkı
Hakkı - 2 hafta Önce

Reis tüm sağlıkçıları kapsamaz ise ???????? sağlık ordusu gerekeni yapar


SIRADAKİ HABER