Çin'deki Bu Görüntü Türkiye'de de Oldu !

Koranavirüs nedeniyle zamanlarının çoğunu hastanede geçiren doktor çiftin, mesafeyi koruyarak çocuklarıyla görüşme anlarının olduğu görüntüler sosyal medyada çok kişi tarafından paylaşıldı.

Koranavirüs nedeniyle zamanlarının çoğunu hastanede geçiren doktor çiftin, mesafeyi koruyarak çocuklarıyla görüşme anlarının olduğu görüntüler sosyal medyada çok kişi tarafından paylaşıldı.

Doktor çiftin çocuklarıyla mesafeyi koruyarak görüşme anları sosyal medya kullanıcıları arasında gündem oldu. Koronavirüs nedeniyle zamanlarının çoğunu hastanede geçiren doktor çift, dayılarına teslim ettikleri iki çocuklarıyla aradaki mesafeyi koruyarak görüştü.

Koronavirüs tedbiri alan doktor çift; kendileri evin girişinde, iki erkek çocukları ise içerideki bir odada oturarak birbirleriyle konuştu.

Tebessüm ettiren diyaloglara sahne olan görüşme cep telefonu kamerasına kaydedildi. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler, çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılarak, altında destek yorumları atıldı.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede birçok ülkeye yayılan koronavirüs nedeniyle karantina altına alınan hastanede bir hemşirenin, kızıyla yaşadığı dram kameralara yansıdı. Anne ve kızı 'uzaktan' sarılmak zorunda kaldı, o anlarda küçük kız göz yaşlarını tutamadı.

Çin medyası, karantina altındaki koronavirüs hastanesinden, bir hemşire ve kızının yaşadığı dramı paylaştı.

ANNESİYLE ARASINA MESAFE KOYARAK GÖRÜŞTÜ

Henan bölgesinde çok sayıda koronavirüs hastasının gözetim altında tutulduğu hastaneden bir hemşire, kızıyla hastanenin önünde buluştu. Küçük kız, virüs tedbirleri gereğince maske ve bone giyinerek, annesiyle arasına mesafe koyarak görüştü. O anlar kameralara yansıdı.

BİRBİRLERİNE 'UZAKTAN' SARILDILAR

Kız, annesine onu çok özlediğini belirtirken göz yaşlarını tutamadı. Hemşire anne ise, "Annen canavarlarla savaşıyor. Virüs alt edildiğinde eve döneceğim" dedi. Anne ve kız, birbirlerine 'uzaktan' sarıldı.

Kız, annesine getirdiği sefer tasındaki yemeği yere bıraktı. Annesi de yemeği teslim alarak hastaneye geri döndü.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 09:41

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Att
Att - 2 hafta Önce

Neyin reklamı bu şimdi. Salgın daha başlamadı bile.

SIRADAKİ HABER