Bakan Koca: Düzenleme Resmi Gazete'de

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sağlıkla İlgili Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Sn. Cumhurbaşkanımız tarafından onaylanıp, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi." ifadelerini kullandı.

Bakan Koca: Düzenleme Resmi Gazete'de

Bakan Koca'nın paylaşımı şu şekilde: Sağlıkla İlgili Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Sn. Cumhurbaşkanımız tarafından onaylanıp, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. KANUN, Meclisten bir hafta önce geçmişti. Hayırlı olsun.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2022, 06:36

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıksız sağlıkçı01
sağlıksız sağlıkçı01 - 7 gün Önce

Resmi gazetede yayımlanan yeni ödeme yasasından şahsınızın bile bir şey anlamadığını biliyoruz.Metinde "Ali'nin külahı veliye,Veli'nin külahı Ali'ye giydirilmiş" görünüyor ve siz bunu anlamadan coşkuyla sağlık çalışanlarına sunuyorsunuz. Yasa diyor ki; arkadaş al ben döner sermayeyi yönetemiyorum,Doktorlardan başkasına bir şey vermeye elim varmıyor. Sayın maliye siz verin,verdiğinizide hemen bizden alın... diyorsunuz.Burada sağlık çalışanına ve onun geleceğine bir şey vermemişsiniz sayın bakan bey !

FİLOZOF
FİLOZOF - 7 gün Önce

ŞİMDİ SİZİN MÜKEMMEL OLACAK DEDİĞİNİZ YÖNETMELİĞİ BEKLİYORUZ SAYIN BAKANIM.

SIRADAKİ HABER