Audi Yol Yardım Yanlış Bilgi Nedeniyle Sağlıkçıya 30 Bin Lira Zarar Verdi

Audi yol yardımına başvuran doktorun arabası Audi yol yardımının yanlış yönlendirmesi nedeniyle hasar gördü. Oto servisinde aracın sol öndeki kompresör motorunun ve valfinin bozulduğunu ve değişmesi gerektiği söylendi. 30 bin lira civarı masraf çıkartıldı.

Audi Yol Yardım  Yanlış Bilgi Nedeniyle Sağlıkçıya 30 Bin Lira Zarar Verdi

Sağlık çalışanı konuyla ilgili olarak;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

"Audi A8 Long marka aracımı durdurup motoru istop ettikten 15 dakika sonra sol ön taraftan hala ses gelmesi üzerine Audi yol yardımı arayıp yardım istedim. Bana dizel araçlarda araç durup motor kapatıldıktan sonra fan sesi gelebileceğini bunun normal bir durum olduğunu sadece 3000 devirde 15 dakika boyunca aracımı uzun yolda kullanmam gerektiğini şayet şikayetim devam ederse servise gelmem gerektiğini söylediler ben de İçim rahatlayarak telefonu kapattım. En başta aküyü devre dışı bırakmayı düşündüğüm halde Audi yol yardımın böyle bir şeyi önermemesi nedeniyle yapmadım. Telefonu kapattıktan 15 dakika sonra hala aynı sesin gelmesi üzerine tekrar Audi yol yardımı aradığımda bana normal herşeyin normal olduğunu ve  kendilerine aküyü sökmek istediğimi söylediğimde  buna gerek olmadığı bilgisi verdildi. 10 Dk sonra kadar tekrar  sorun olduğunu düşünerek aradım telefon ile konuşurken arabanın sol ön tarafından dumanlar çıkmaya yanık kokusu gelmeye başladı. Aküyü devre dışı bırakıp duman gelen yere bir bidon su dökmek suretiyle olayı kontrol altına alabildim. Aracım Audi yol yardımın yanlış yönlendirmesi nedeniyle hasar gördü Çankaya Doğuş Oto servisinde aracın sol öndeki kompresör motorunun ve valfinin bozulduğunu ve değişmesi gerektiği söylendi. 30 bin lira civarı masraf çıkartıldı. Audi yol yardım iki günlük değerlendirme sonrasında tarafıma bu konuyla ilgili bir destekte bulunamayacaklarını bildirdiler. Audi bende müthiş bir hayal kırıklığı yarattı... Yasal süreç başlayacaktır. 

Audi yol yardım herşey kayıt altında bu hatayı yapmış iken sorunu gidermemesi audi için büyük kayıptır. Kendilerini hatanın çözümü noktasında  gerekeni yapmaya davet ediyoruz. 
 


 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2021, 12:12

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 2 hafta Önce

Audi ve sağlık kelimesni bir arada görünce ilk başta aklıma Sağlık-Sen Genel Başkanı geldi. :)

sağ mem
sağ mem - 2 hafta Önce

audi birde a8 birde long. bencede formları bunlarla meşgul etmeyin. biz indirimli lpg araştırıyoruz

Dr. Feridun Zipurinuç
Dr. Feridun Zipurinuç - 2 hafta Önce

Bir sağlık personelinin A8 Long'a binmesi ? Bunca yılllık meslek hayatım boyunca ben alamadım. Tebrikler beyefendi.. Ama şunu unutmayın bir Aslan'a biniyorsanız ona bakmasını bileceksiniz. Sağlıkçı formlarını meşgul etmeyeceksiniz. İyi akşamlar..

fasfakir
fasfakir - 2 hafta Önce

Allah başka dert vermesin kardeş........

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 2 hafta Önce

AUDİ DEĞİL AMA DOĞUŞ BERBAT ÖTESİ.
HİZMET VE İLGİ BÜTÜN ŞEHİRLERDE REZALET.

dırtttt habercilik
dırtttt habercilik - 1 hafta Önce

böyle haberi sağlıkla bağdaştıran zihniyetin hayal dünyasını merak ediyorum daha önemli konular ve hergün hastanede yaşanan tuhaf durumlar dururken saçma haber peşinde koşmak

Alp
Alp - 1 hafta Önce

Doktorun arabasindan bizene lan editor saçma sapan haber yapma

Seyhun kaya
Seyhun kaya - 1 hafta Önce

Nerde sağlıkçıymış acep audi/a8 longg nedir ay sonu bu maaşla gelmiyor.hahahha

SIRADAKİ HABER