ATT "Yaşamayı Beceremedim" Notu Bırakarak Yaşamına Son Verdi

Denizli’de 23 yaşındaki Ömer Çeliktaş, damar yoluyla kendine ilaç enjekte ederken intihar etti. PAÜ’de Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapan, boş zamanlarda da bıçak işi ile uğraşan Havuzlu Çarşı’da yaşanan olayda mektup bırakarak yaşamına son verdi.

ATT  "Yaşamayı Beceremedim" Notu Bırakarak Yaşamına Son Verdi
Denizli, sabah saatlerinde gelen bir intihar haberi ile daha sarsıldı. Son dönemde intiharların sayısının fazlalaştığı Denizli’de, sabah saatlerindeki intihar olayı Merkezefendi ilçesine bağlı Saraylar Mahallesi Demirciler Caddesi üzerindeki Havuzlu Çarşı oldu. Edinilen bilgiye göre 23 yaşındaki Ömer Çeliktaş, sabah saatlerinde baygın olarak bulundu. Çarşının içinde bulunan bıçakçıda baygın olarak bulunan Çeliktaş’ı bu halde bulan esnaf durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

DAMAR YOLUYLA İLAÇ ALMIŞ


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapan Çeliktaş’ın yapılan ilk muayenesinde damar yoluyla ilaç enjekte ederek intihar ettiği öğrenildi. Hayatını kaybettiği belirlenen genç ATT’nin cansız bedeni otopsi için görev yaptığı hastanenin morguna kaldırıldı.

İNTİHAR MEKTUBU BIRAKMIŞ

Yakınlarına veda mektubu bırakan Çeliktaş, bıraktığı bir sayfalık mektupta "Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım" gibi ifadeler kullandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 15:23

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Batmanlı
Batmanlı - 4 hafta Önce

Akşam akşam okudum üzüldüm cok üzüldüm . Gözlerim doldu . Allah affetsin günahlarınj ailesinede sabır versin

Üzdün
Üzdün - 4 hafta Önce

Gencecik eli yüzü düzgün adamsın ve kardeşim yaşamayı becerememek ne demek, Allah rahmet etsin sana

kocaalai
kocaalai - 4 hafta Önce

ülkenin içinde bulunduğu durumun özeti bu intihar. Gençler geleceğe umutla bakamıyor . birde düzenli işi olduğu halde . düşünsenize bir ev alsanız 15 yıl, bir arabaya 15 yıl, evlenseniz 10 yıl, çocuklarınız olsa onlara 20 yıl çalışacaksınız. toplam 60 yıl. gelde kızma birader.
Allah rahmet eylesin.

kul ihsan
kul ihsan - 4 hafta Önce

23 yaşında hayattan koparmak ancak,inanmamak la olur,karanlıktan sonra aydınlığa,sıkıntıdan sonra feraha kavuşulacağını bilmeden yetişen bir nesil yetişiyor ve karşılaştığı her sıkıntıda isyan ve tükenmişliğe sebep oluyor önce çocukluktan başlayarak her kötü şeyin bir gün gelip ortadan kalkacağının aile tarafından öğretilmesi gerekmektedir,ancak yeni nesil anne babalar da bu durumda olduğu için onların yetiştirdiği çocuklarda kendine inanmayan gvenmeyen nesillerin yetişmesine neden oluyor

SIRADAKİ HABER