5 Bakan sel bölgesine gidecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla bakanlar Yanık, Kurum, Soylu, Kirişci ve Karaismailoğlu, selden etkilenen Karabük, Kastamonu, Bartın, Zonguldak ve Sinop'a gidiyor.

5 Bakan sel bölgesine gidecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 5 bakan, selden etkilenen Batı Karadeniz'deki şehirlere gidiyor.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Karabük'e, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Kastamonu'ya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bartın'a, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci Zonguldak'a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise Sinop'a gidecek.

Bakanlar, sağanağın etkili olduğu şehirlerde incelemede bulunacak.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hukukçu Doktor.
Hukukçu Doktor. - 1 ay Önce

Sayın Fahrettin Koca ve yönetim hizmetleri genel müdürlüğü bu işe ne diyor acaba? Ben olsam bu konular hakkında rapor isterdim. Eğer yazılanlar doğru ise Bakanlığın yazısına aykırı görevlendirme var ise yani yereldeki yönetim ne demek istiyor? Ankara'nın uyarısı önemli değildir mi demek istiyor. Eşi hastanenin yönetim kadrosu nda , diğer eş o hastane tayin olmuş bir gece nöbet gerekçesiz tutmamış ise bunun hukuki karşılığı görevini kullanarak yakınına menfaat sağlamak tır. Bakanlık bunları kesinlikle araştırmalı. Yüksek mahkeme nin kararı var. Haksızlıga uğrayan elinde belgesi ile resmi dayanağı ile Cumhuriyet savcısı na gitmelidir. Çözüm böyle olur. Bak gitmiş Danıştay'a hakkını almış. Tebrik ederim o arkadaşı. Hukuk önde olucak herzaman.

SIRADAKİ HABER