Vali hasta sırasına girdi

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, sabah saatlerinde Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek denetimlerde bulundu.

Vali  hasta sırasına girdi

Kamu kuruluşları ve hastanelere habersiz ziyaretler gerçekleştirmeye devam eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, bugün sabah saatlerinde gittiği Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde denetlemelerde bulundu.

Sabah mesaisine hastane denetimiyle başlayan Vali Erin, habersiz gittiği hastaneye vatandaşların kullandığı kapıdan girerek, muayene ve tedavi olmak için sıra bekledikleri polikliniklerin bulunduğu tüm katları ziyaret etti.

Muayene olmak için sıra bekleyen vatandaşlarla görüşen ve aldıkları hizmetten memnun olup olmadıklarını soran Vali Erin, kendisine iletilen şikayetleri de not aldı.

Uzun süre hastanede kalan ve yüzlerce vatandaşla tek tek görüşen Vali Erin, buradaki ziyaretinin ardından Hükümet Konağına geçerek Valilik birimlerini denetledi ve halk günü kapsamında vatandaşları makamında kabul ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Kaynak:www.gazeteipekyol.com

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 09:48

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 10 ay Önce

UMARIM ÇOK MEMNUN KALMIŞTIR:)))))) SAYGILARIMLA.

SULEYMAN
SULEYMAN - 10 ay Önce

VALİ ŞOV YAPMIŞ.

Doktorlar
Doktorlar - 10 ay Önce

Bir de polikinige girip içerden hastalar nasıl gözüküyor inada baksaymis. Sadece hastaların valisi değil saglikcilarinda valisi olsun

SIRADAKİ HABER