Sağlıkta Bir Rekor Banka Promosyonu Daha

Sağlıkta Bir Rekor Banka Promosyonu Daha

Mersin Sağlık Sen'den yapılan açıklama;

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yetkili sendika olarak katıldığımız banka maaş promosyon ihalesinde rekor fiyat elde edildi.
Mersin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yetkili sendika olarak sağlık çalışanlarımızın temsilen Mersin Sağlık-Sen Şube Başkanlığımızın da masada olduğu banka maaş promosyon ihalesinde sağlık çalışanlarımızı memnun eden rekor bir fiyat elde edildi. İhale sonunda il genelinde tüm çalışanlarımızın dahil olduğu 12.800 çalışana tek seferde peşin olarak 4900 lira promosyon ödemesine hak kazanıldı.
Mersin İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı. Mersin İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık tesislerinde çalışanları kapsayan banka promosyon ihalesi 8 bankanın katılımı ile gerçekleştirildi.

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan açık artırma usulü yoğun bir teklif pazarlığının ardından 4900 lira üzerinden tek seferde ödenmesi şartıyla Ziraat. Bankası ile anlaşmaya varıldı.
Sözleşme önümüzdeki günlerde atılacak resmi imzalarla birlikte, İl Sağlık Müdürlüğü personelleri ,Kamu Hastaneler Kurumu Personelleri Şubat ayı itibariyle personellerin maaş hesaplarına yatırılmaya başlanacak ve ihale 5 yıl süreyle devam edecek
Mersin Sağlık-Sen Şube Başkanı Hasan Özer yaptığı açıklamada "Mersin Sağlık çalışanları tek seferde 4900 lira gibi bir promosyon ödemesini kazanmalarından dolayı, SağlıkSen Mersin şubesi olarak büyük mutluluk duyduklarını söyledi . Sağlık çalışanlarımız güzelin en güzeline layıktır.Yetkili Sendika olduğumuz ilk günden itibaren tüm sağlık teşkilatının temsilcisiyiz herkese eşitiz dedik bugün herkese eşit ve memnun edici bir rakam ile promosyon ihalesi gerçekleşti" dedi.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rekortmen
Rekortmen - 4 ay Önce

5 yıla 4.900 TL rekor.

SELİMCAN
SELİMCAN - 4 ay Önce

GÜZEL RAKKAM. HAYIRLI UĞURLU OLSUN,GÜLE GÜLE HARCAYIN. SAYGILARIMLA.

att
att @SELİMCAN - 4 ay Önce

saygılar maygılar ne gereksiz boş adamsın sen

Ali
Ali - 4 ay Önce

Bu rekoru kimse kıramaz.

Isparta
Isparta - 4 ay Önce

Isparta uyuyor ya da ayakta uyutmuş bankalar. 1 senelik 400 tl . Harca harca bitmez.

Mersin
Mersin - 4 ay Önce

İl sağlık müdürümüz ve idari hizmetler başkanımıza emeklerinden ve dürüstlüklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Hms 33
Hms 33 @Mersin - 4 ay Önce

@Mersin yalakaligin sırası değil.il müdüründe idari hız başkanıda personelin ahını nasıl çıkaracaklar Allah bilir.hic kurumda istisnai kişilerin disinda seven varmi.bak bu ikisi gitsin personel zil takip oynayacak

mehmet 02
mehmet 02 - 4 ay Önce

2351 KİŞİDEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIRAMADIĞIMIZI HALDE ATMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

mözd
mözd - 4 ay Önce

tebrikler mersin.darısi diğer illerin basina.emegi gecen herkese tesekkürler.

Sağlık eri
Sağlık eri - 4 ay Önce

Helal olsun


SIRADAKİ HABER