banner1

Mil Sağlık SEN İllerde Teşkilatlanıyor

Mil Sağlık SEN İllerde Teşkilatlanıyor

Mil Sağlık Sen Genel Başkanı Şenol Gemici, beklenen ve özlenen sendikacılık için yola çıktıklarını ve sağlık çalışanı arkadaşlarımızın sendikamıza karşı büyük bir teveccüh gösterdiğini  ifade etti.
Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Şenol Gemici,  Sağlık çalışanı arkadaşların göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür etti. Şu an yaz ayı olmasına rağmen teşkilatlanma çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini, ilk teşkilatlarını  emeğin başkenti olan Zonguldak'ta sayın Barış Fidan'ın başkanlığın da kurduklarını,ardından Tekirdağ'da Yusuf Güneş  ve Elazığ'da Sayın Murat Akın' ın başkanlığında  kurduklarını kaydetti. Gemici; Gözünüz bizde olsun. İnşallah 11 Temmuz tarihinde şu an hazır olan 4. üncü il teşkilatımızı da kamuoyuna duyacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 11:27

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tıbbi Sekreter
Tıbbi Sekreter - 7 ay Önce

Sağlıksenden, kibirlerinden, tehditlerinden üyelerin parasıyla lüks yaşam sürmelerinden bıktıydık. Ahada istifa ediyorum ve milsağlıksene geçiyorum.

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 7 ay Önce

Şimdi değişim zamanı sağlık çalışanlarının sıkıntıları orta. Mevcut sendikalarda sistem tıkanmış durumda, üretim yapılamıyor yeni sendika ile inşAllah bu sıkıntılar aşılır ve sağlık çalışanlarının kıymeti bilinir.

iştebu
iştebu - 7 ay Önce

Sağlıksen bittin artık yazık ne olacak o şatafat, makamlar, lüx hayat

MUSTAFA AKDENİZ
MUSTAFA AKDENİZ - 7 ay Önce

Gerçekten böyle bir oluşuma ihtiyaç var. mevcutlar sistemin esiri olmuş.
eğer diğerleri gibi olmayacaksa iş yapar.

diyarbakır da bir an önce teşkilatlanmanız
diyarbakır da bir an önce teşkilatlanmanız - 7 ay Önce

diyarbakırda da bir an önce teşkilatlanmanızı ve ilçelerine de özellikle bismil ve ergani en büyük ilçelerde temsilci arkadaşları seçmeniz sizin için ve biz sağlıkçılar için iyi olacak. bekliyoruz.

Gih
Gih - 7 ay Önce

Yıllardır sendikadan sömürülmekten korkutulmaktan bıktık. Hiç bir kazanım yok bir fayda yok ancak kendi çevrelerine üç beş kişiye fayda sağlasınlar

Misafir
Misafir - 7 ay Önce

Burada görev alan arkadaşlara başarılar. İşleri zor

Gih
Gih - 7 ay Önce

Yıllardır sendikadan sömürülmekten korkutulmaktan bıktık. Hiç bir kazanım yok bir fayda yok ancak kendi çevrelerine üç beş kişiye fayda sağlasınlar


SIRADAKİ HABER