Kamu Hastanelerinde Devir Teslim Yapıldı

Kamu Hastanelerinde Devir Teslim Yapıldı

30.05.2019 tarihinde Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü görevini yürüten Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, görevi Prof.Dr. HİLMİ ATASEVEN'e devretti. Genel Müdürlük Makamında gerçekleşen devir teslim törenine, Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanları katıldı.

Görev değişikliği ve yeni atamayı ilk defa personel sağlık net duyurmuştu

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlık memuru
sağlık memuru - 2 ay Önce

sizler şatafatlı odalarda çicekli böcekli devir teslim töreni yapın, yönettiğiniz personelin maaşı 3800 lira sabitle beraber bilmem haberiniz varmı. imam polis astsubay bizim iki katımızı alıyor. bize layık görülen yarısı . yiyin beyler yiyin aksırıncaya ıksırıncaya ıksırıncaya kadar yiyin.

Ömrüm Ne kadar
Ömrüm Ne kadar - 2 ay Önce

Sözleşmeli personel uygulaması yüzünden merkez taşraya söz dinletemiyorki.Taşra merkezden giden yazıya bile bakmıyor.Kanun yönetmelik kendi kafalarına göre.Kısaca Genel müdürün taşrayı hizaya getirmesi bu saatten sonra mümkün değil.Herşeyden önce merkezdeki geçici görevlendirmeler kaç kişi buna bakın yeterli

Devir teslim antremanı
Devir teslim antremanı - 2 ay Önce

Olsun sonunda devir teslim konusunda uzmanlaşacaklar:)) gerisi kimin umrundaaaaaa

..
.. - 2 ay Önce

Öncelikle sözleşme olayı kalkmalı ve taşra idarecileri hızlı bi sekilde yenilenmelidir.(MERSIN den baslarsa da seviniriz)

Sağlık
Sağlık - 2 ay Önce

Taşra tümüyle değişmeli.arkadasin dediği gibi umarim MERSIN den başlanır.

Uzm 33
Uzm 33 - 2 ay Önce

tüm sozlesmeliler iptal edilip eski usulle liyakatlı aramalar yapılmalı.tasra da da il müdürleri o şehri bilen insanlardan seçilip hızlıca atamalar yenilenmeli.

Gnl
Gnl - 1 ay Önce

Darısı MERSIN il müdürlüğünde olur inşAllah güzel bi torenle

SIRADAKİ HABER