Başhekime Ultra Lüks Makam Odası

Başhekime Ultra Lüks Makam Odası

Başhekimin yeni makam odası ultra lüks mobilyalarla döşendi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi’nin gösterişli yeni makam odası dudakları uçuklattı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi’nin şatafatlı yeni makam odası, görenleri şaşkına çevirdi. Lüks makam odası gören vatandaşlar ‘Milletin ve devletin parası neden böyle çarçur ediliyor’ diyerek tepki gösterdiler. Ultra lüks mobilyaların yer aldığı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ümit Başar Semiz’in yeni makam odasındaki mobilyalar el işçiliği özelliği taşıyor. Deri ve ahşap olarak dizayn edildiği göze çarpan mobilyaların olduğu Başhekim’in yeni makam odasının içinde, bir dinlenme odası birde tuvalet bulunuyor.  Makam odasında bulunan lüks deri koltukların yanı sıra konuk masası ve Başhekim Prof. Dr. Ümit Başar Semiz’in masasının el işçiliği ile yapıldığı anlaşılan ahşaplar yer alıyor.Son günlerde yoğun bakım yataklarından dolayı gündemden düşmeyen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin adı şimdide Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ümit Başar Semiz’in yeni makam odasıyla tekrar gündeme geldi. Nüfusu yaklaşık 1 milyon olan Muğla’da, geçtiğimiz günlerde MSKÜ Hastanesi’nin yoğun bakım yatağı 251 olarak açıklanmıştı. Açıklamada “İlimizde kamu ve özelde şu an hizmet veren toplam 251 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Kamuda Muğla Sıtkı Koçman EAH’de 75 yoğun bakım yatağı planlanması yapılmış, bu planlama doğrultusunda çalışmalar tamamlanma aşamasındadır. Bu planlanan Yoğun Bakım yataklarının hizmete girmesi ile ilimizin toplam yoğun bakım yatak sayısı 326’ya çıkacaktır” ifadelerine yer verilmişti. Yoğun bakım yataklarında sorunlar olduğu ve yoğun bakım yatak sayılarının arttırılması için gerekli plan ve bütçe araştırmaları hala devam ederken, hastane başhekimin makam odasının aşırı lüks olması akıllarda soru işareti bıraktı. Öte yandan MSKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tedavi için gelen hastaların sıralarını beklerken hastane koridorlarında bulunan koltuklarda uzandıkları görülüyor. 

kaynak:.//www.muglagazetesi.com.tr

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 00:56

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 13 ay Önce

SANIRIM YAKINLARDA TASARRUFLA İLGİLİ HASTANELERE YAZI GÖNDERİLMİŞTİ, PEKİ BU NE OLUYOR.UMARIM GEREĞİ YAPILIR. SAYGILARIMLA.

Sağlık eri
Sağlık eri - 13 ay Önce

Çokda şatafatlı abartılı bir odaya benzemiyor, siz farklı düşünceler içinde olmalısınız.

Ali yilmaz
Ali yilmaz - 13 ay Önce

Zevksiz

.
. @Ali yilmaz - 12 ay Önce

:)))

m.yağız
m.yağız - 12 ay Önce

Belli ki bu resmi çekip gönderen arkadaşın bu başhekimle özel bir sorunu var yada daha önce lüks bir oda görmemiş. Bence çok mütevazi ama renkli bir oda olmuş, Koltuklar bir ton açık olsaymış daha iç açıcı olabilirdi ama :)

haberci
haberci - 13 ay Önce

ultra lüx diye servis edilen eğer karedeki makam odası ise sizin istediğiniz sedirde oturmaları anlamsız bir münakaşa

Dr KAYSERİ
Dr KAYSERİ - 13 ay Önce

normal bir oda bence. sadece rengi sıradışı

DR
DR - 12 ay Önce

neresi lüksmüş sıradan gayet sade bir oda.neler var neler.zevk kısmı tartışılır

Eczaci
Eczaci - 13 ay Önce

Kesinlikle zevk yoksunu


SIRADAKİ HABER