Ağrı Devlet Hastanesi’nde Bıçaklı Kavga! 1 Yaralı

Ağrı Devlet Hastanesi önünde Ağrı Belediyesi’ne ait dolmuşun hatalı park edildiği gerekçesiyle, dolmuş şoförleri ve güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı. Tartışma alevlenerek kavgaya dönüştü. Taraflardan biri kavga sırasında bıçağını çıkararak güvenlik görevlisi Hüseyin Budak’ı yaraladı.Park etme tartışmasında güvenlik görevlisi yaralandıBugün sabah saatlerinde Ağrı Devlet Hastanesi önünde park etme tartışması sonucu çıkan kavgada güvenlik görevlisi Hüseyin Budak bıçakla yaralandı.

Ağrı Devlet Hastanesi’nde Bıçaklı Kavga! 1 Yaralı

Ağrı Devlet Hastanesi Acil kapısı önünde gerçekleşen olayın hatalı park etme yüzünden çıktığı öğrenildi. Ağrı Belediyesi Halk Otobüsleri bünyesinde hizmet veren dolmuşların hastane önünde hatalı park ederek park kurallarına uymadıkları ve hastane bahçesine girerek yolcu almaya çalıştıkları için hastanenin güvenlik görevlileri müdahalede bulundu. Dolmuş şoförleri ve güvenlik görevlileri arasındaki gerginlik önce sözlü tartışmaya sonra da kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Ağrı Devlet Hastanesi Güvenlik Amiri olan Hüseyin Budak bıçaklanarak yaralandı.

Bıçak darbeleri kollarına gelen Hüseyin Budak’a hemen hastane sağlık personeli müdahale etti. Güvenlik amirinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Kaynak: www.agrisoz.com

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 18:20

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 1 yıl Önce

AĞRI BU,NORMALDİR. SAYGILARIMLA.

esin
esin @SELİMCAN - 1 yıl Önce

senin saygın bilip bilmeden insanları yargılamaksa ben saygısızım

Karaköseli
Karaköseli - 1 yıl Önce

Abi ya güvenlik görevlisi ne yapsın düşünün Ağrı devlet hastanesinin acilinin önüne kadar gelip yolcu alıp yolcu bindiriyorlar hastanenin girişinide diğer dolmuşlar gelip yolu kapatıyorlar Ağrıyı dolmuşcular yönetiyor hepsi bir çete olmuş Ağrı Emniyeti Trafik polislerine gereğini yaptırsa bu olaylar bu kadar büyümez ancak iş ağrı devlet hastanesi güvenliğine kalmış onlarda müdahale edince ya darp ediliyor yada bıcaklanıyor kimsede buna dur demiyor

SIRADAKİ HABER