Hastalar, "Acil Serviste Üşüyoruz"

Hastalar, "Acil Serviste Üşüyoruz"

karadenizgazete.com'da yer alan habere göre,Fatih Devlet Hastanesi’nin acil servisine giden hastalar ısınma problemi olduğunu, hastanede çalışan sağlık personelinin masa altında ısıtıcılarla ısınmaya çalışırken hastaların ise refakatçileri tarafından üstlerine atılan battaniyelerle ısınmaya çalıştığını idia etti. Acilin ısınma problemi hem sağlık personelini hem hastaları hem de refakatçileri mağdur etti. Bir hasta yakını, sağlık personelinin ellerini ısıtıp, hastaya öyle müdahale ettiğini de öne sürdü.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 21:51

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 2 yıl Önce

DOĞAL GAZA GELEN ANORMAL ZAMLAR,MAALESEF BU TÜR SIKINTILARI HER YERDE DOĞURUYOR.E BİRAZ İDARE EDİVERİN,YAPACAK BİR ŞEY YOK. SAYGILARIMLA.

teknik
teknik @SELİMCAN - 2 yıl Önce

her fırsatta hükumete nasıl giydiririm derdinden kurtul, ayrıca her habere saçma sapan yorum yapmak gibi bir zorunluluğun da yok. ben kendi hastanemde ısınma için aylık 230.000 lira aylık doğal gaz faturası ödüyorum. hizmete ihanet etme!

Atla Gel Niyazi
Atla Gel Niyazi @SELİMCAN - 2 yıl Önce

Ne alaka kamil...kamu kurumu orası

Sadettin Köpek
Sadettin Köpek @SELİMCAN - 2 yıl Önce

Ankarada tşr tir titriyor üşüyoruz

milli görüş
milli görüş - 2 yıl Önce

Vezne memurları da donanımsız, açıkta kalan çalışma alanlarından dolayı üşüyorlar. İdareciler, çalışma mekanlarının iş sağlığı ve güvenliğine göre donanımını sağlamadan git çalış diyorlar. ADALETİ sağlamadan gece nasıl başlarını yastığa koyabiliyorlar anlamış değilim. Zulüm düzeni.

SIRADAKİ HABER