2020 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Başarı Sıralaması yayımlandı

2020 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Başarı Sıralaması yayımlandı

2020 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Başarı Sıralaması yayımlandı

Bakanlığımız personeli için 04 Ekim 2020 ve 17 Ocak 2021 tarihlerinde yazılı sınavı, 15 Mart– 09 Nisan 2021 tarihleri arasında da sözlü sınavı yapılan görevde yükselme sınavı başarı sıralaması Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 13’üncü maddesi doğrultusunda belirlenerek Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden ilan edilmiştir.

Başarı sıralamasına, ilan tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içerisinde gerekçesi belirtilmek suretiyle yazılı olarak itiraz edilebilecektir. Üç iş günü içerisinde (en geç 15 Haziran 2021 Salı günü saat 18.00’a kadar) Bakanlık Genel Evrak Birimine ulaşmayan itiraz dilekçeleri değerlendirmeye alınmayacaktır.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
adaletin bu mu dünya
adaletin bu mu dünya - 4 gün Önce

hakkım zehir zıkkım olsun, yazılıyı kazandım sözlüde elediler çünkü torpilim yoktu.

sendikasız
sendikasız - 4 gün Önce

bi ara da şube müdürlüğü sınavı yapılmıştı Sendikalı müdürlerimiz uzmanlarımız barajı bile geçememişlerdi Ama onlar hala uzman , hala müdür...
biz mi yoğun bakıma devam ....

sny
sny @sendikasız - 18 saat Önce

İstanbul un en büyük hastanesin de müd.olan kişi o sınavdan 20 puan aldı.

sermet
sermet - 4 gün Önce

Arkadaşlar torpil falan yok. Kazanan arkadaşlara ayıp ediyonuz..

ADALET
ADALET - 4 gün Önce

YANİ TORPİL SIRALAMASI DİYECEKTİNİZ HERHALDE!

2351 mağduru ile 935 mağduru
2351 mağduru ile 935 mağduru - 4 gün Önce

değerli arkadaşlar 935 kadro olmasına rağmen vhki olarak sınavı kazanıpta hak eden ve sağlık bakanlığı görevde yükselme sınavında ilk on kişi kişi arasında sınavı kazanan ve komisyonda elenenlerden birisi olarak ve sınavda 60 puan alıpta 85 komisyonda geçiriliyorsa bunun neresinde adalet elenen arkadaşlara bir puanlarına baksanız hepisi 80 ustu alan arkadaşlar yazık günah ve bu konuda bütün sendikaları kınıyorum bu zor günlerde personelin yanında durmadıkları içn hakımı öteki dunyada alacağım inşAllah

başarı sırası
başarı sırası @2351 mağduru ile 935 mağduru - 4 gün Önce

kardeşim sosyoojide 80 almışım ek sınav yaptıkları için 15-20 ye yakın soru hemen hemen aynı ve bu yüzden herkes yüksek almış. memurdan vhki mülakatında büyük mağduriyetler yaptılar. samimiyetimle söyliyorum vhki mülakatında elenen arkadaşlara benim aldığım puanı onlara verin zerre kadar pişmanlık yaşamam.

SELİMCAN
SELİMCAN - 4 gün Önce

SINAV DUYURSUNUN YAPILMASININ İLK GÜNÜNDEN,SINAV SONUCUNUN YAYINLANDIĞI BUGÜNE KADAR,EMEĞİ GEÇEN YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN TÜM PERSONELİNİ YÜREKTEN KUTLUYORUM. GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR İŞ ÇIKARILMIŞTIR. BU ARADA SINAVI ÇOK GÜZEL BİR DERECE İLE KAZANDIM. AMA TERCİHTE BULUNMAYACAĞIM. SAYGILARIMLA.

......
...... @SELİMCAN - 4 gün Önce

bundan emin emin olabilirsin selimcan.teşekkür ederiz.umarım tercih konusunu bir kez daha düşünürsünüz.

Mfa
Mfa - 4 gün Önce

Yazılı sınav yaptınız itiraz sureci
Mülakat yaptınız itiraz sureci
Başar sıralamasına itiraz nedir be.Bu nasıl bir kepazeliktir.
Hiç birşey şeffaf değil hiç birşey belli değil.kanun nizam umrunuzda değil.
Yazık desek ne fayda.kizsak küssek ne çare...
Konuşsak tesiri yok sussak gönül razı değil...

adalet
adalet @Mfa - 4 gün Önce

"başarı sıralama listesi" yayınlanmadan pbs'den başarı sıralamasını yayınlamak ancak bizim bakanlığa yaraşır! tebrikler.

935 mağduru
935 mağduru - 4 gün Önce

arkadaşlar bir arkadaş çıkıpta bizlere mantıklı bir cevap yazsın bütün kurumlar elerindeki hizmetli kadrolarını eritirke bizm bakanlığımız elindeki kadroları maliye bakanlığına idae eti hadi bakalım benim hiz bir suçum günahım yok memuriyet hayatım boyunca ne adli nede idari bir soruşturmam yokken alllah kabul etmesin diyorum hakımımı yiyenlere Allaha havale ediyorum .değerli ediptör lütfen duy sesimizi


SIRADAKİ HABER