Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrah Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Sami Bilici tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrah Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Sami Bilici 6 aydır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Genel Cerrah Uzmanı 1971 Konya doğumlu olan Dr. Öğr. Üyesi Sami Bilici, daha önceleri Nevşehir Devlet Hastanesi ve Ürgüp Devlet Hastanesinde genel cerrahi uzmanı ve idareci olarak çalıştı.

Bilici’nin vefat haberini Erzincan Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, Sağlık Müdürlüğü’nün resmi internet sosyal medya paylaşım yaparak taziye mesajı yayınladı.

Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin’in taziye mesajı şu şekilde; “Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanemizde Genel Cerrah Uzmanı olarak görev yapan 1971 Konya Doğumlu Dr. Öğr. Üyesi Sami Bilici 6 aydır tedavi gördüğü rahatsızlığı sonucu vefat etmiştir. Merhum Hocamıza Allah’tan Rahmet, Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum”

Genel Cerrah Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Sami Bilici, Cenazesi 11.02.2024 Pazar günü saat 10.00’da Konya Karacadağ Mahallesindeki mezarlığa defnedilecektir.

Merkez Toplum Sağlığı Merkezi personeli vefat etti Merkez Toplum Sağlığı Merkezi personeli vefat etti

Erzincannet ailesi olarak, Genel Cerrah Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Sami Bilici hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: rss