Kamu Birliği Konfederasyonu ve Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya, kamu çalışanlarına yeni bir müjde daha verdi.

“Kamu 1 Kart” projesinin yakın zamanda faaliyete geçeceğini açıklayan Genel Başkan Osman Kaya, konfederasyona bağlı Genç Sağlık Sendikası,  Genç Belediye Sendikası, Savdes-Sen, TEÇ-SEN, Adil Haber Sen, Diva Sen, Adalet Sen ve Genç Eğitim Sendikası üyelerinin, zincir market ve giyim mağazalarının yanı sıra akaryakıt ve kozmetik gibi neredeyse her alanda kullanabilecekleri “Kamu 1 Kart” sayesinde indirim ve kampanyalardan faydalanabileceklerini ifade etti.

Artan hayat pahalılığının ve enflasyon karşısında alım gücünü her geçen gün yitiren kamu çalışanlarının mali ve özlük haklarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesinin yanında destek projeleriyle de kamu çalışanlarının yanında olan Kamu Birliği Konfederasyonu “Kamu 1 Kart” projesiyle bir kez daha gönülleri fethetti.

“Her alanda indirimli alışveriş yapabileceksiniz”

Böyle saçmalık olur mu?  Hemşireye 750₺ sürekli işçiye  2.000₺. Böyle saçmalık olur mu? Hemşireye 750₺ sürekli işçiye 2.000₺.

Sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulunan Genel Başkan Kaya,  
“Kamu Birliğine bağlı Değerli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları; Akaryakıttan, Gıdaya, Giyimden, Kozmetiğe artık her alanda “indirimli” alışveriş yapabileceksiniz. 15 Nisan itibari ile yüzlerce kurumsal firmada geçerli “KAMU1KART” hizmetinizde.. “ dedi.

Editör: Sercan Yılmaz