Altın tozlu kahveler, saçına taktığı dolarlar ve son olarak da bir canlı yayında günlük 750 bin TL harcadığını dile getiren Dilan Polat'ı adeta 'görgüsüzlüğü' yaktı. Dilan Polat ve Engin Polat çifti kara para aklama suçlamasıyla tutuklanırken benzer yaşama sahip olan fenomenler panik halinde.

dilan-polat2.jpeg
Onlardan birisi de Polat çifti gibi bir anda 'zengin' olan ve Polat çiftinin yaşantısını resmen 'kopyalayan' Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti.

Lüks yaşamlarının her anını sosyal medyada paylaşan Öz çifti, 2.5 milyon takipçiye sahip. Polat soruşturmasında birçok detayı sosyal medya hesabından paylaşan avukat Feyza Altun'un radarında bu kez Öz çifti var.

Memur-Sen’den torba yasaya itiraz: Fiyasko demek bile fazla iyimser Memur-Sen’den torba yasaya itiraz: Fiyasko demek bile fazla iyimser

zlem-oz.jpg
Özlem Öz ve Tayyar Öz sosyal medya hesaplarından Paris ve Umre çekilişi yapmıştı. Avukat Altun, bu çekilişlerin perde arkasını anlattı.

"Bu ikisine de bakmamız lazım arkadaşlar" diyen Altun, son olarak Umre ve Paris çekilişi yapan çiftin, takipçilerine gönderdiği paraların dekontlarına ulaştı.

ozlem-oz6.jpg
Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftinin Paris çekilişini kazanan takipçilerine 15 bin TL gönderdiklerini iddia eden Feyza Altun, Öz çiftinin yaptığı umre çekilişini kazanan kadının hamile olduğunu ve kadının yalnızca bir kişinin ücreti karşılandığı için gitmediğini duyurdu.

101301409-333.jpg

SADECE 10 BİN TL GÖNDERMİŞLER
Altun, Umre fiyatlarının ortalama 27 bin TL olduğunu ancan Öz çiftinin sadece 10 bin TL gönderdiğini paylaştı.