Sağlık Bakanlığı Danışman Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı Danışman Alım İlanı

personel sağlk

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi (SSGDP) kapsamında Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere “Basın Yayın ve Grafik Tasarım / Tam Zamanlı Bireysel Danışman Alımı " yapılacaktır.

Bu alımla ilgili olarak son teklif verme tarihi 12.06.2022 saat 18:00 olup; aşağıdaki bağlantılardan ilan metni, başvuru mektubu ve CV formatına ulaşabilirsiz

SAĞLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ VE DESTEKLENMESİ PROJESİ KAPSAMINDA BASIN YAYIN VE GRAFİK TASARIM DANIŞMANI

İSTİHDAMI DUYURUSU

İLGİ BİLDİRİMİNE DAVET

İkraz No: 8531-TR

Proje Adı: Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi 

Proje Süresi: 26.11.2015 – 31.12.2023

Başvuru Numarası: TKHK/2022/CS/N.3.1/IC/1- Basın Yayın ve Grafik Tasarım Tam Zamanlı Bireysel Danışman Alımı

İlgi Bildirimi Yayınlanma Tarihi (web): 30.05.2022

Son Başvuru Tarihi ve Saati: 12.06.2022 tarihinde saat 18:00

Türkiye Cumhuriyeti, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin  (SSGDP) finansmanı için Dünya Bankasından 134,3 milyon ABD Doları eşdeğeri (120 milyon Avro) tutarında bir ikraz sağlamıştır.  İkraz hâsılasının bir kısmı SSGDP kapsamında yapılacak mal, yapım işleri, danışmanlık dışı hizmetler ve danışmanlık hizmet alımlarının ödemelerinde kullanılacaktır.

Bu kapsamda, T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere bir Basın Yayın ve Grafik Tasarım Tam Zamanlı Bireysel Danışman alınacaktır. Danışman, Proje sonuna kadar tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanın performansına ve finansman kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir. İşin Temmuz 2022 içinde başlatılması planlanmaktadır.

Beklenen Hizmetler:

 1. Yazılı ve görsel medya ilişkilerini kurumsal yapıya uygun gerçekleştirme, takip etme, gerektiğinde raporlama,
 2. Gerçekleştirilen organizasyonlarda istenildiği takdirde izne tabi olmak üzere organizasyon süresince ses kaydı alınması ve ses kaydının deşifresi yapılarak rapor olarak sunulması,
 3. Proje kapsamında yürütülen işlerle ilgili taraflardan bilgi alarak basın bülteni hazırlanması ve basın ile ilgili organizasyonun kurumsal yapıya uygun şekilde tamamlanması,
 4. Organizasyonların sonunda; tasarlanan materyallerden, çekilen fotoğraflara ve alınan ses kaydının deşifreleri rapor şeklinde ilgili kişiye veya işverene sunulması,
 5. Birimler tarafından hazırlanacak kılavuzların veya sunumların tasarımının yapılarak, hazır şekilde baskıya verilmesi.

Aranan Nitelikler:

 1. Üniversitelerin İletişim Fakültesi veya Güzel Sanatlar Fakültelerinden mezun olmak,
 2. Mezuniyet alanında en az 3 yıl iş tecrübesi sahibi olmak,
 3. Grafik programlarından; Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe After Effect, Adobe Premiere Pro ve Procreat programlarını iyi derecede kullanabilmek  .
 4. Sağlık alanında; basın-iletişim veya halkla ilişkiler birimlerinde en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak ve portfolyosunda bu alana yönelik örnekler sunabilmek.
 5. Sağlık alanında tasarımının yapılması istenen herhangi bir konuda illüstrasyon tekniğini kullanabilmek.
 6. Tercihen Photoshop ve fotoğrafçılık konularında eğitim verebilecek düzeyde bilgi sahibi olmak   ve bunu belgelemek
 7. Tercihen sağlık alanında sosyal medya yönetimi ve görsel tasarım (logo, afiş, kurumsal kimlik, editöryal tasarım vb.) yapmış olmak ve portfolyosunda yaptığı örnek tasarımları belgelemek
 8. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü uygun bireysel danışmanları yukarıda belirtilen hizmetleri sağlamak üzere başvuruya davet etmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen bireysel danışmanların, aranılan nitelikleri ne oranda taşıdıklarını yukarıda “aranan nitelikler” başlığı altındaki sıralamaya uygun olarak gösteren ve Ek’te yer alan örneğe uygun olarak Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun Başvuru Numarasını (TKHK/2022/CS/N.3.1/IC/1- Basın Yayın ve Grafik Tasarım Tam Zamanlı Bireysel Danışman Alımı ) içeren bir başvuru mektubuyla ve özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu vb. belgeler ile aranan nitelikler kısmında sunulması istenen belgelerin birer fotokopisiyle birlikte en geç 12.06.2022 tarihinde saat 18.00’e kadar aşağıdaki adrese e- postayla ulaştırmaları gerekmektedir.

Danışman seçimi, Dünya Bankasının Temmuz 2014’te revize edilen Ocak 2011 baskısı Dünya Bankası Borçluları tarafından Danışmanların Seçilmesi ve İstihdamı Kılavuzunda belirtilen prosedürlere uygun olarak yapılacaktır. Yalnızca kısa listeye giren adaylara geri bildirimde bulunulacaktır.

Başvuru için E-Posta adresi:

E-posta: [email protected]

İletişim: (312) 565 0373/74/75

Ekler:

 1. Başvuru Mektubu Örneği
 2. CV Formatı

personel sağlık 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükran Ahlat
Şükran Ahlat - 1 ay Önce

her ilde 40 uzman var. her hastanede sekreter haricinde bilgisayar yazılımcısı donanımcısı var. ve alım var. Arki'ler toplansın.

uyy
uyy - 1 ay Önce

aman guzum danışman !
sağlığı olduğu gibi bırakın
icat cıkarmayın
kafamız rahat standart rutin iş yapalım

SIRADAKİ HABER