AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, 2 Mart Cumartesi günü düzenlenen görkemli düğünle Avukat Naz Akdoğan ile hayatını birleştirmişti. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran düğün sonrası Çetin’e yönelik eleştiriler hafta boyunca konuşulmuştu. Yerel Seçim öncesi çalışmalarını sürdüren Çetin, şok bir kararla sosyal medya hesabı üzerinden istifasını duyurdu.

İŞTE O DİLEKÇE

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, sosyal medya adresinden paylaştığı istifa dilekçesinde, ‘’Kıymetli Gaziantepli Hemşehrilerim,  06.07.2023 tarihinde üstlendiğim AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı görevimden bugün itibarıyla Genel Merkezimizden affımı istedim.  Gazi şehrimize hizmet etme fırsatı veren Sn. Cumhurbaşkanımıza, Teşkilat başkanımız sayın Erkan Kandemir ve ekibime şükranlarımı sunuyorum.’’

Bu şatafat kaybettirdi.. Aynısı Sağlık Müdürleri de Var Bu şatafat kaybettirdi.. Aynısı Sağlık Müdürleri de Var

ÇETİN TEŞEKKÜR ETTİ

 Şahsı üzerinden yürütülen kampanya ile partisinin yıpratılmasına müsaade etmeyeceğini kaydeden Çetin,‘’Bu zorlu süreçte beraber omuz omuza yol yürüdüğümüz mesai arkadaşlarımıza destek veren milletvekillerimize ve beraber çalıştığımız tüm kademedeki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Şunu ifade ederim ki şahsım üzerinden yürütülen çirkin kampanyadan ailemi ve partimin yıpratılmasına asla müsaade etmeyeceğim. Kamuoyuna saygı ile duyurulur’’ ifadelerini kullandı.

BAŞKANLARA TEŞEKKÜR YOK

Öte yandan Çetin’in milletvekilleri ve teşkilat teşekkür ederken, Belediye Başkanlarını anmaması dikkat çekti.

TARİH YANLIŞ ATILMIŞ!

Çetin’in ıslak imzalı istifa dilekçesinde, 10 Mart olarak atılması gereken tarihin yanlış atıldığı, 10 Nisan tarihinin yazıldığı görüldü. Çetin’in istifasının kabul edilip edilmeyeceği ise merak konusu oldu.

Kaynak: rss