Bir hastanede çalışan yaşlı Jinekoloji doktorunun yıllarca kendisine muayeneye gelen her yaştan kadın hastasını taciz ettiği iddia edildi. İşte art arda gelen mide bulandıran itiraflar!

Reyhan isimli bir sosyal medya kullanıcısı Jinekoloji muayenesinde doktorunun yaşattığı mide bulandıran tacizi tüm detaylarıyla açıklayarak, hemcinslerini uyardı. Reyhan isimli kişinin iddiasının ardından ise yıllardır gizli kalan skandal gerçek ortaya çıktı. Jinekoloji doktoru meğer yaş fark etmeksizin her hastasını taciz etmiş!

Jinekolojik Muayene Nasıl Yapılır?

“CİNSEL ORGANIMA DOĞRU OKŞAYARAK AŞAĞI DOĞRU ÇEKTİ”

Yumurtalıklarda bulunan kist nedeniyle hastanede o doktora yönlendirildiğini ifade eden Reyhan, muayene sırasında yaşadıklarını “Ellerim ayaklarım titriyor” diyerek şöyle anlattı:

Doktor başta ne iş yapıyorsunuz? diye sordu, antrenör olduğumu söyleyince boyunuzun güzelliği ondan mı geliyor dedi. Oturduğum konumu değiştirmek adı altında kalçamdan cinsel organıma doğru okşayarak aşağı doğru çekti beni. Sadece konumunu düzeltti diye içimden geçirdim.

“BÜSTİYERİMİN ALTINDAN ELİNİ SOKTU”

Sonrasında tüylenme var mı bakayım diye önce boynumu okşadı daha sonra tişörtümü kaldırıp büstiyerimin altından hafif elini sokup saniyeler içerisinde mememi sıkarak “Bu ciciklerin ileride böyle güzel kalması için böyle sütyen kullanmamalısın” dedi.

“TACİZ EDİYORSUNUZ DİYE ODADAN ÇIKMAYA ÇALIŞTIM”

Muayene masasından kalktım çok sert ve sesimi yükselterek tepki verdim, tamam otur dokunmayacağım artık dedi üstümü giyinirken bağırdım çağırdım, taciz ediyorsunuz diye ellerim ayaklarım titreyerek odadan çıkmaya çalıştım.

BAŞHEKİMDEN SKANDAL “CİCİK” SAVUNMASI

Yaşadığı tacizin ardından başhekime gittiğini ifade eden Reyhan “O yaşlı bir doktor, bazen onun yaşlı hastaları geliyor onlara “cicik” gibi cümleler kurabiliyor” diyerek olayı yanlış anladığını ima ettiğini söyledi.

Resim

YILLARCA HER YAŞTAN KADINI TACİZ ETMİŞ

Mide bulandıran olayın ardından aynı doktora muayene olan çok sayıda kadın taciz edildiklerini itiraf etti. İtirafçılardan kimi yakın zamanda kimi ise yıllar önce tacizi yaşadıklarını belirtti.

Yaşanılan skandal tacizin yıllar boyunca hastanede sürdürüldüğü ortaya çıktı.

Reyhan isimli kişiye atılan mesajların birinde 26 yaşında olan bir kadın, 14 yaşında aynı doktorun tacizine uğradığını itiraf etti.

Resim

Özel hastanelerin provizyon oyunu Özel hastanelerin provizyon oyunu

“AMELİYATTAN ÖNCE HASTASINI ÖPERDİ”

Doktorla aynı hastanede çalışmış eski bir personel ise doktorun ameliyatlara girmeden önce hastalarını öptüğünü, bu duruma anlam veremediğini açıkladı.

Skandal olayın ardından polise ifade verdiğini belirten Reyhan, tacize uğrayan diğer kadınlardan da destek beklediğini duyurdu.

Resim

kllkk.jpg

ggg.jpg

Kaynak: rss